Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Качир ауданы Береговое ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 14 тамыздағы № 11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 қыркүйекте № 5622 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Береговое ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 қазандағы № 13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Береговое ауылдық округі әкімінің 26.10.2018 № 13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Качир ауданы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 30 маусымдағы № 2-19/193 ұсыныс негізінде, Береговое ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир ауданы Береговое ауылдық округі Береговое ауылының мына көшелерінде ірі қара малдың бруцеллезбен ауыру фактісі бойынша шектеу іс-шаралары белгіленсін:
"Тәуелсіздік" көшесі № 16 үйден № 36 үйге дейін;
"Мир" көшесі № 12 үйден № 43 үйге дейін;
"Лермонтов" көшесі № 1 үйден № 34 үйге дейін;
"Гагарин" көшесі № 3 үйден № 32 үйге дейін;
"Целинная" көшесі № 1 үйден № 43 үйге дейін;
"Абай" көшесі № 63 үйден № 112 үйге дейін;
"1 Май" көшесі № 7 үйден № 36 үйге дейін;
"Катаев" көшесі № 4 үйден № 21 үйге дейін;
"Победа" көшесі № 48 үйден № 76 үйге дейін.
2. "Качир ауданының ветеринария бөлімі" (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Качир аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемелері (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті Павлодар облысы Қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Качиры аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринарлық-санитарлық ахуалды қамтамасыз ету үшін тиісті ветеринарлық-санитарлық іс-шараларды жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Береговое ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Р. Құланбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Качир ауданының ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С. Мягченко
2017 жылғы "14" тамыз
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Качир
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
С. Сәрсенов
2017 жылғы "14" тамыз
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитеті Павлодар облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Качиры аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Т. Тыртықаев
2017 жылғы "14" тамыз

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение исполняющего обязанности акима Берегового сельского округа Качирского района Павлодарской области от 14 августа 2017 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 сентября 2017 года № 5622. Утратило силу решением акима Берегового сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 26 октября 2018 года № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Берегового сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 26.10.2018 № 13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Качирского района от 30 июня 2017 года № 2-19/193 исполняющий обязанности акима Берегового сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия по факту заболевания бруцеллезом крупного рогатого скота на следующих улицах села Береговое Берегового сельского округа Качирского района:
улица "Тәуелсіздік" с дома № 16 по дом № 36;
улица "Мира" с дома № 12 по дом № 43;
улица "Лермонтова" с дома № 1 по дом № 34;
улица "Гагарина" с дома № 3 по дом № 32;
улица "Целинная" с дома № 1 по дом № 43;
улица "Абая" с дома № 63 по дом № 112;
улица "1 Мая" с дома № 7 по дом № 36;
улица "Катаева" с дома № 4 по дом № 21;
улица "Победы" с дома № 48 по дом № 76.
2. Государственным учреждениям "Отдел ветеринарии Качирского района" (по согласованию), "Качирская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Качирское районное управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Павлодарской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию) для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Берегового сельского округа Р. Куланбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии Качирского района"
С. Мягченко
"14" августа 2017 года
Руководитель государственного учреждения
"Качирская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
С. Сарсенов
"14" августа 2017 года
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Качирское районное управление охраны
общественного здоровья Департамента охраны
общественного здоровья Павлодарской области
Комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
Т. Тыртыкаев
"14" августа 2017 года