Качир ауданы Береговое ауылдық округі Береговое, Зеленая роща, Осьмерыжск ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Качир ауданы Береговое ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 20 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 желтоқсанда № 5749 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Береговое ауылдық округі ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 15 тамыздағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Береговое ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир ауданы Береговое ауылдық округі Береговое ауылында "Северная" көшесі "Достық" көшесіне қайта аталсын.
2. Качир ауданы Береговое ауылдық округі Зеленая роща ауылында "Новая" көшесі "Атамекен" көшесіне қайта аталсын.
3. Качир ауданы Береговое ауылдық округі Осьмерыжск ауылында "Луговая" көшесі "Ақжол" көшесіне қайта аталсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Береговое ауылдық округі әкімі Р. Құланбаев

О переименовании улиц в селах Береговое, Зеленая роща, Осьмерыжск Берегового сельского округа Качирского района
Решение акима Берегового сельского округа Качирского района Павлодарской области от 12 декабря 2017 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 декабря 2017 года № 5749
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей сел Берегового сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 15 августа 2017 года аким Берегового сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Береговое Берегового сельского округа Качирского района улицу "Северная" на улицу "Достық".
2. Переименовать в селе Зеленая роща Берегового сельского округа Качирского района улицу "Новая" на улицу "Атамекен".
3. Переименовать в селе Осьмерыжск Берегового сельского округа Качирского района улицу "Луговая" на улицу "Ақжол".
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Берегового сельского округа Р. Куланбаев