Качир ауданы Бобровка ауылдық округі Жаңабет ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Качир ауданы Бобровка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 ақпандағы № 1-4 ш шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 наурызда № 5400 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Бобровка ауылдық округі Жаңабет ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Бобровка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир ауданы Бобровка ауылдық округі Жаңабет ауылындағы "60 лет Октября" көшесі "Тәуелсіздік" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бобровка ауылдық
округінің әкімі Р. Умаров

О переименовании улицы села Жанабет Бобровского сельского округа Качирского района
Решение акима Бобровского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 13 февраля 2017 года № 1-4 ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 марта 2017 года № 5400
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Жанабет Бобровского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года аким Бобровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Жанабет Бобровского сельского округа Качирского района улицу "60 лет Октября" на улицу "Тәуелсіздік".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бобровского сельского округа Р. Умаров