Качир ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі Трофимовка ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Качир ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 сәуірдегі № 5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 мамырда № 5508 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Жаңақұрылыс ауылдық округі Трофимовка ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2015 жылғы 11 маусымдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Жаңақұрылыс ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир ауданы Жаңақұрылыс ауылдық округінің Трофимовка ауылындағы "Киров" көшесі "Григорий Пантелеевич Кравченконың" көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жаңақұрылыс ауылдық
округінің әкімі Б. Капбасова

О переименовании улицы села Трофимовка Жанакурлысского сельского округа Качирского района
Решение акима Жанакурлысского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 19 апреля 2017 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 мая 2017 года № 5508
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Трофимовка Жанакурлысского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 11 июня 2015 года аким Жанакурлысского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Трофимовка Жанакурлысского сельского округа Качирского района улицу "Кирова" на улицу "Григория Пантелеевича Кравченко".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жанакурлысского
сельского округа Б. Капбасова