Качир ауданы Федоровка ауылдық округі Федоровка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Качир ауданы Федоровка ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 22 қарашадағы № 25 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 қарашада № 5710 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Федоровка ауылдық округі Федоровка ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 15 тамыздағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Федоровка ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир ауданы Федоровка ауылдық округі Федоровка ауылының келесі көшелері:
"Фрунзе" көшесі "Бастау" көшесі болып;
"Советов" көшесі "Ақжол" көшесі болып;
"Ленин" көшесі "Жұлдыз" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоровка ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Е. Куставлетов

О переименовании улиц села Федоровка Федоровского сельского округа Качирского района
Решение исполняющего обязанности акима Федоровского сельского округа Качирского района Павлодарской области от 22 ноября 2017 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 ноября 2017 года № 5710
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Федоровка Федоровского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 15 августа 2017 года исполняющий обязанности акима Федоровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Федоровка Федоровского сельского округа Качирского района:
улицу "Фрунзе" на улицу "Бастау";
улицу "Советов" на улицу "Ақжол";
улицу "Ленина" на улицу "Жұлдыз".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Федоровского сельского округа Е. Куставлетов