Лебяжі ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 25 қазандағы № 1-12/272 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қарашада № 5676 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 7 сәуірдегі "Лебяжі ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 1-12/79 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5479 болып тіркелген, 2017 жылғы 3 мамырда "Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі" ақпараттық жүйесінде, 2017 жылғы 6 мамырда аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 16 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год в Лебяжинском районе
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 25 октября 2017 года № 1-12/272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 ноября 2017 года № 5676
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год в Лебяжинском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Лебяжинского района от 7 апреля 2017 года № 1-12/79 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Лебяжинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5479, опубликовано 3 мая 2017 года в информационной системе "Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде", 6 мая 2017 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 16).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Әйткенов
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "25" қазандағы
№ 1-12/272 қаулысына
қосымша
Лебяжі ауданында 2017 жылға арналған мектепке
дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру
тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Р/с №
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына орташа шығын бағасы кемінде (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
1
2
3
4
5
1.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Лебяжі селолық округі әкімі аппаратының "Балдәурен" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
60, оның ішінде:
(20-республикалық бюджет,
40-жергілікті бюджет)

3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Айткенов
Приложение
к постановлению акимата
Лебяжинского района от "25"
октября 2017 года № 1-12/272
Государственный образовательный заказ на дошкольное
воспитание и обучение, размер родительской платы
на 2017 год в Лебяжинском районе
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (в тенге)
1
2
3
4
5
1.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад" Балдаурен" аппарата Акима Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
60, из них:
(20-республиканский бюджет,
40-местный бюджет)

23400
37014
1 жастан 3 жасқа
дейін - 6300
2.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Лебяжі селолық округі әкімі аппаратының "Айналайын" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
100 (жергілікті бюджет)
39167
3 жастан 5 жасқа дейін - 6500
3.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Малыбай ауылдық округі әкімі аппаратының "Гүлдәурен" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
25
(республикалық бюджет)
35103
2 жастан 5 жасқа дейін - 5000
4.
"Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Малыбай ауылдық округі әкімі аппаратының, Қазы ауылының "Жауқазын" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
50
(республикалық бюджет)
20570
1 жастан 6 жасқа дейін - 5000
5.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Қызыләскер ауылдық округі әкімі аппаратының "Айгөлек" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
50
(республикалық бюджет)
23508
2 жастан 5 жасқа дейін 6000
6.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Жамбыл селолық округі әкімі аппаратының "Күншуақ" балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
25
(жергілікті бюджет)
43333
2 жастан 5 жасқа дейін - 6600
7.
Лебяжі ауданы әкімдіг Лебяжі ауданының Шарбақты селолық округі әкімі аппараты "Қызғалдақ" балалар бақшасы мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
80, оның ішінде:
(55 - республикалық бюджет)
(25 - жергілікті бюджет)
55906
21147
2 жастан 5 жасқа дейін - 6000
8.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Ямышев ауылдық округі әкімі аппаратының, Ямышев ауылының "Болашақ" балалар бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
50, оның ішінде:
(25-республикалық бюджет)
25-жергілікті бюджет)
11970
41670
2 жастан 5 жасқа дейін - 6000
9.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Ямышев ауылдық округі әкімі аппаратының, Тілектес ауылының "Еркетай" бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
18
(республикалық бюджет)
39206
2 жастан 6 жасқа дейін - 5000
10.
"Лебяжі ауданының Жаңатан жалпы негізгі білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
10
(жергілікті бюджет)
21013
2 жастан 5 жасқа дейін - 4000
11.
"Лебяжі ауданының Бесқарағай жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
25
(жергілікті бюджет)
7949
2 жастан 5 жасқа дейін - 4000
12.
"Лебяжі ауданының Абұлқаир Баймұлдин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20
(жергілікті бюджет)
10796
2 жастан 5 жасқа дейін - 5000
13.
"Лебяжі ауданының Майқарағай жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
25
(жергілікті бюджет)

23400
37014
от 1 года
до 3 лет - 6300
2.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Айналайын" аппарата акима Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
100
(местный бюджет)
39167
от 3 лет
до 5 лет - 6500
3.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Гүлдәурен" аппарата акима Малыбайского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
25
(республиканский бюджет)
35103
от 2 лет
до 5 лет - 5000
4.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад "Жауказын" села Казы, аппарата акима Малыбайского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
50
(республиканский бюджет)
20570
от 1 года
до 6 лет - 5000
5.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Айгөлек" аппарата акима Кызыласкерского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
50
(республиканский бюджет)
23508
от 2 лет
до 5 лет - 6000
6.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Күншуақ" аппарата акима Жамбылского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
25
(местный бюджет)
43333
от 2 лет
до 5 лет - 6600
7.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Кызгалдак" аппарата акима Шарбактинского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
80, из них:
(55 - республиканский бюджет)
(25 - местный бюджет)
55906
21147
от 2 лет
до 5 лет - 6000
8.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Болашак" села Ямышево, аппарата акима Ямышевского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
50, из них:
(25 - республиканский бюджет)
(25-местный бюджет)
11970
41670
от 2 лет
до 5 лет - 6000
9.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад "Еркетай" села Тлектес, аппарата акима Ямышевского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
18
(республиканский бюджет)
39206
от 2 лет
до 6 лет - 5000
10.
Государственное учреждение "Жанатанская основная общеобразовательная школа Лебяжинского района" (мини - центр)
10
(местный бюджет)
21013
от 2 лет
до 5 лет - 4000
11.
Государственное учреждение "Бескарагайская средняя общеобразовательная школа Лебяжинского района" (мини - центр)
25
(местный бюджет)
7949
от 2 лет
до 5 лет - 4000
12.
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Абулкаира Баймульдина Лебяжинского района" (мини - центр)
20
(местный бюджет)
10796
от 2 лет
до 5 лет - 5000
13.
Государственное учреждение "Майкарагайская средняя общеобразовательная школа Лебяжинского района" (мини - центр)
25
(местный бюджет)