Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Май аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 4/43 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 5/20 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қазанда № 5635 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы "Май аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4272 болып тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2015 жылғы 24 қаңтарда № 4 жарияланған) № 4/43 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-мәдени даму және азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қорғау жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Ташенова
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов

О признании утратившим силу решения Майского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 4/43 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Майского района"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 27 сентября 2017 года № 5/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 октября 2017 года № 5635
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Майского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 4/43 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат маслихата Майского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4272, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 24 января 2015 года № 4).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на комиссию районного маслихата по вопросам социально-культурного развития и защите законных прав и интересов граждан.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Ташенова
Секретарь районного маслихата Г. Арынов