Май аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/12 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 8/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 5745 болып тіркелді.
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 8/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 5745 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының (6 сайланған 12 кезекті сессиясы) 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5328 болып тіркелген, аудандық "Шамшырақ" газетінің 2017 жылғы 07 қаңтарда № 1-2 жарияланған) № 1/12 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"3444260" деген сандар "3432098" деген сандармен ауыстырылсын;
"14999" деген сандар "15002" деген сандармен ауыстырылсын;
"2973962" деген сандар "2961797" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "3486407" деген сандар "3474245" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Жетыбаева
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(6 сайланған 22 кезектен тыс
сессиясы) 2017 жылғы 12
желтоқсандағы № 8/22 шешіміне
қосымша
Май аудандық мәслихатының
(6 сайланған 12 кезекті

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 1/12 "О Майском районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 12 декабря 2017 года № 8/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 декабря 2017 года № 5745.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (12 очередная сессия, 6 созыв) от 26 декабря 2016 года № 1/12 "О Майском районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5328, опубликованное в районной газете "Шамшырақ" от 07 января 2017 года № 1-2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3444260" заменить цифрами "3432098";
цифры "14999" заменить цифрами "15002";
цифры "2973962" заменить цифрами "2961797";
в подпункте 2) цифры "3486407" заменить цифрами "3474245";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии А. Жетыбаева
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение
к решению Майского
районного маслихата (22
внеочередная сессия, 6 созыв)
№ 8/22 от 12 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению Майского районного
маслихата (12 очередная
сессия, 6 созыв) № 1/12