Павлодар аудандық мәслихатының (6 сайланған 11 кезекті сессиясы) 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 11/68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 13 сәуірдегі № 16/103 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 сәуірде № 5468 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (6 сайланған 11 кезекті сессиясы) 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 11/68 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 6 қантардағы № 5325 болып тіркелген, аудандық "Заман тынысы", "Нива" газеттерінің 2017 жылғы 12, 19 қаңтардағы сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"4 434 140" деген сандар "4 185 265" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 210" деген сандар "4 803" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 800 072" деген сандар "3 549 604" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4 434 140" деген сандар "4 240 811" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында "0" деген сандар "-380" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан келіп түскен түсімдер - 380 мың теңге;
5) тармақшасында "-5 580" деген сандар "-60 746" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "5 580" деген сандар "60 746" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармағында:
"әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет" деген сөздерді "бюджет" деген сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Қаирбаева
Мәслихат хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының (6 сайланған 16
кезекті тыс сессиясының)
2017 жылғы 13 сәуірдегі

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (11 очередная сессия, 6 созыв) от 22 декабря 2016 года № 11/68 "О Павлодарском районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 13 апреля 2017 года № 16/103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 апреля 2017 года № 5468. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (11 очередная сессия, 6 созыв) от 22 декабря 2016 года № 11/68 "О Павлодарском районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 января 2017 года за № 5325, опубликованное 12, 19 января 2017 года в районных газетах "Заман тынысы", "Нива"), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 434 140" заменить цифрами "4 185 265";
цифры "3 210" заменить цифрами "4 803";
цифры "3 800 072" заменить цифрами "3 549 604";
в подпункте 2) цифры "4 434 140" заменить цифрами "4 240 811";
в подпункте 4) цифры "0" заменить цифрами "- 380";
дополнить абзацем следующего содержания:
поступления от продажи финансовых активов государства- 380 тысяч тенге;
в подпункте 5) цифры "- 5 580" заменить цифрами "- 60 746";
в подпункте 6) цифры "5 580" заменить цифрами "60 746";
в пункте 8:
слова "социально-экономического развития и бюджету" заменить словом "бюджета"
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Г. Каирбаева
Секретарь маслихата А. Шайхимов
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата
(16 внеочередная сессия,
6 созыв) от 13 апреля 2017