Павлодар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 11/68 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 шілдедегі № 18/108 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 шілдеде № 5587 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 11/68 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 5325 болып тіркелген, аудандық "Заман тынысы", "Нива" газеттерінде 2017 жылғы 12, 19 қаңтарда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"4 185 265" деген сандар "4 192 840" деген сандармен ауыстырылсын;
"616 948" деген сандар "655 016" деген сандармен ауыстырылсын;
"13 910" деген сандар "14 168" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 803" деген сандар "5 132" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 549 604" деген сандар "3 518 524" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "4 240 811" деген сандар "4 248 385" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"5 580" деген сандар "5 581" деген сандармен ауыстырылсын;
"27 228" деген сандар "27 229" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, мәслихат хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
17 шілдедегі № 18/108 шешіміне
1-қосымша
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
22 желтоқсандағы "2017 - 2019
жылдарға арналған Павлодар
аудандық бюджет туралы"
№ 11/68 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет туралы
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 11/68 "О Павлодарском районном бюджете на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 17 июля 2017 года № 18/108. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 июля 2017 года № 5587. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 11/68 "О Павлодарском районном бюджете на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 6 января 2017 года за № 5325, опубликованные в районных газетах "Заман тынысы", "Нива" от 12, 19 января 2017 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 185 265" заменить цифрами "4 192 840";
цифры "616 948" заменить цифрами "655 016";
цифры "13 910" заменить цифрами "14 168";
цифры "4 803" заменить цифрами "5 132";
цифры "3 549 604" заменить цифрами "3 518 524";
в подпункте 2) цифры "4 240 811" заменить цифрами "4 248 385";
в подпункте 3):
цифры "5 580" заменить цифрами "5 581";
цифры "27 228" заменить цифрами "27 229";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 17 июля 2017 № 18/108
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 22 декабря 2016 года № 11/68
"О Павлодарском районном
бюджете на 2017 - 2019 годы"
О районном бюджете на 2017 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5