Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі Шақат және Маралды ауылдарының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 30 мамырдағы № 1-21-04 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 маусымда № 5539 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық кұрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі Шақат және Маралды ауылдарының тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Шақат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Шақат ауылдық округінің Шақат ауылында "Степная" көшесі "Мәншүк Маметова" көшесі болып қайта аталсын.
2. Павлодар ауданы Шақат ауылдық округінің Маралды ауылында "Степная" көшесі "Қаныш Сәтбаев", "Целинная" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бықылауды өзіме қалдырымын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шақат ауылдық округінің әкімі Б. Абиев

О переименовании улиц сел Шакат и Маралды Шакатского сельского округа Павлодарского района
Решение акима Шакатского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 30 мая 2017 года № 1-21-04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 июня 2017 года № 5539
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения жителей сел Шакат и Маралды Шакатского сельского округа Павлодарского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года, аким Шакатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Степная" на улицу "Маншук Маметовой" в селе Шакат Шакатского сельского округа Павлодарского района.
2. Переименовать улицу "Степная" на улицу "Каныша Сатпаева", улицу "Целинная" на улицу "Тәуелсіздік" в селе Маралды Шакатского сельского округа Павлодарского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шакатского сельского округа Б. Абиев