Успен аудандық мәслихатының (VI сайланған XI кезекті сессиясы) 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Успен ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 наурыздағы № 69/14 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 наурызда № 5434 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының (VI сайланған XI кезекті сессиясы) 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Успен ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 5320 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтарындағы № 2 "Аймақ ажары", 2017 жылғы 14 қаңтарындағы № 2 "Огни села" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
2) тармақшада "3 522 978" сандары "3 600 450" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-25 990" сандары "-103 462" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "25 990" сандары "103 462" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы О. Устименко
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (XI очередная сессия, VI созыв) от 22 декабря 2016 года № 54/11 "О бюджете Успенского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 16 марта 2017 года № 69/14. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2017 года № 5434. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XI очередная сессия, VI созыв) от 22 декабря 2016 года № 54/11 "О бюджете Успенского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5320 от 6 января 2017 года, опубликовано в газетах от 14 января 2017 года "Аймақ ажары" № 2, от 14 января 2017 года "Огни села" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2) цифры "3 522 978" заменить цифрами "3 600 450";
в подпункте 5) цифры "-25 990" заменить цифрами "-103 462";
в подпункте 6) цифры "25 990" заменить цифрами "103 462";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии О. Устименко
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(ХIV внеочередная сессия,