Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 80/17 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 маусымда № 5542 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Смагулова
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
(VI сайланған XVII кезектен тыс
сессиясы) 2017 жылғы 14
маусымдағы № 80/17 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының күші
жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Успен аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4259 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтарда № 2, 2015 жылғы 24 қаңтарда № 3, 2015 жылғы 31 қаңтарда № 4 "Аймақ ажары", 2015 жылғы 17 қаңтарда № 2, 2015 жылғы 24 қаңтарда № 3, 2015 жылғы 31 қаңтарда № 4 "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) № 219/41 шешімі.
2. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XLV кезектен тыс сессиясы) 2015 жылғы 8 мамырдағы "Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XLI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 219/41 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4478 болып тіркелген, 2015 жылғы 23 мамырда № 20 "Аймақ ажары", 2015 жылғы 23 мамырда № 20 "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) № 250/45 шешімі.
3. Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 маусымдағы "Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XLI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 219/41 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4544 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 шілдеде № 26 "Аймақ ажары", 2015 жылғы 4 шілдеде № 26 "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) № 255/46 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Успенского районного маслихата
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 июня 2017 года № 80/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 июня 2017 года № 5542
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Успенского районного маслихата согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Смагулова
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата (XVII
внеочередная сессия, VI созыв)
от 14 июня 2017 года № 80/17
Перечень утративших силу некоторых решений
Успенского районного маслихата
1. Решение Успенского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4259, опубликованное 17 января 2015 года № 2, 24 января 2015 года № 3, 31 января 2015 года № 4 в районной газете "Аймақ ажары", 17 января 2015 года № 2, 24 января 2015 года № 3, 31 января 2015 года № 4 в районной газете "Огни села").
2. Решение Успенского районного маслихата (ХLV внеочередная сессия, V созыв) от 8 мая 2015 года № 250/45 "О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата (ХLI сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4478, опубликованное 23 мая 2015 года в районной газете "Аймақ ажары" № 20, 23 мая 2015 года в районной газете "Огни села" № 20).
3. Решение Успенского районного маслихата от 17 июня 2015 года № 255/46 "О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата (ХLI сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4544, опубликованное 4 июля 2015 года в районной газете "Аймақ ажары" № 26, 4 июля 2015 года в районной газете "Огни села" № 26).

4. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХLIX кезектен тыс сессиясы) 2015 жылғы 2 қыркүйектегі "Успен аудандық мәслихатының (V сайланған XLI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 219/41 шешіміне өзгерту енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4694 болып тіркелген, 2015 жылғы 19 қыркүйекте № 37 "Аймақ ажары", 2015 жылғы 19 қыркүйекте № 37 "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) № 270/49 шешімі.
5. Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі "Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХLI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 219/41 шешіміне өзгертулер және толықтыру енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4726 болып тіркелген, 2015 жылғы 3 қазанда № 39 "Аймақ ажары", 2015 жылғы 3 қазанда № 39 "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) № 272/50 шешімі.
6. Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 қарашадағы "Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХLI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 219/41 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4814 болып тіркелген, 2015 жылғы 5 желтоқсанда № 48 "Аймақ ажары", 2015 жылғы 5 желтоқсанда № 48 "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) № 274/51 шешімі.
7. Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХLI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 219/41 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4856 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтарда № 1, 2016 жылғы 16 қаңтарда № 2 "Аймақ ажары", 2016 жылғы 9 қаңтарда № 1, 2016 жылғы 16 қаңтарда № 2 "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) № 288/52 шешімі.
8. Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы "2016 жылға арналған Успен ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4885 болып тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтарда № 3 "Аймақ ажары", 2016 жылғы 23 қаңтарда № 3 "Огни села" аудандық газеттерінде жарияланған) № 280/52 шешімі.

4. Решение Успенского районного маслихата (ХLIX внеочередная сессия, V созыв) от 2 сентября 2015 года № 270/49 "О внесении изменения в решение Успенского районного маслихата (ХLI сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4694, опубликованное 19 сентября 2015 года в районной газете "Аймақ ажары" № 37, 19 сентября 2015 года в районной газете "Огни села" № 37).
5. Решение Успенского районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 272/50 "О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата (ХLI сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4726, опубликованное 3 октября 2015 года в районной газете "Аймақ ажары" № 39, 3 октября 2015 года в районной газете "Огни села" № 39).
6. Решение Успенского районного маслихата от 19 ноября 2015 года № 274/51 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (ХLI сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4814, опубликованное 5 декабря 2015 года в районной газете "Аймақ ажары" № 48, 5 декабря 2015 года в районной газете "Огни села" № 48).
7. Решение Успенского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 288/52 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата (ХLI сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4856, опубликованное 9 января 2016 года № 1, 16 января 2016 года № 2 в районной газете "Аймақ ажары", 9 января 2016 года № 1, 16 января 2016 года № 2 в районной газете "Огни села").
8. Решение Успенского районного маслихата от 21 декабря 2015 года № 280/52 "О предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Успенского района на 2016 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4885, опубликованное 23 января 2016 года № 3 в районной газете "Аймақ ажары", 23 января 2016 года № 3 в районной газете "Огни села").