Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 шілдедегі № 85/18 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 тамызда № 5595 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Успен аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Смагулова
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
(VI сайланған XVIІI кезекті
сессиясы) 2017 жылғы 31
шілдедегі № 85/18 шешіміне
қосымша
Успен аудандық мәслихатының күші
жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Успен аудандық мәслихатының (ІV сайланған XVII сессиясы) 2009 жылғы 28 шілдедегі "Успен ауданының жерлерді бөлу нобайын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-12-76 болып тіркелген, 2009 жылғы 12 қыркүйекте № 36 "Сельские будни" аудандық газетінде жарияланған) № 93/17 шешімі.
2. Успен аудандық мәслихатының (ІV сайланған XIХ сессиясы) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 шілдедегі "Успен ауданының жерлерді бөлу нобайын бекіту туралы" № 93/17 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-12-83 болып тіркелген, 2010 жылғы 23 қаңтарында № 4 "Сельские будни" аудандық газетінде жарияланған) № 111/19 шешімі.
3. Успен аудандық мәслихатының (ІV сайланған XХХХI сессиясы) 2011 жылғы 27 қазандағы "Успен аудандық мәслихатының 2009 жылғы 28 шілдедегі "Успен ауданының жерлерді бөлу нобайын бекіту туралы" № 93/17 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12-12-117 болып тіркелген, 2011 жылғы 8 желтоқсанда № 8 "Апта айнасы" аудандық газетінде жарияланған, 2011 жылғы 8 желтоқсанда № 49 "Сельские будни" аудандық газетінде жарияланған) № 215/41 шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Успенского районного маслихата
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 31 июля 2017 года № 85/18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 августа 2017 года № 5595
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Успенского районного маслихата согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Смагулова
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(XVIII очередная сессия,
VI созыв)
от 31 июля 2017 года № 85/18
Перечень утративших силу некоторых решений
Успенского районного маслихата
1. Решение Успенского районного маслихата (XVII сессия, IV созыв) от 28 июля 2009 года № 93/17 "Об утверждении схемы зонирования земель Успенского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-12-76, опубликованное 12 сентября 2009 года № 36 в районной газете "Сельские будни").
2. Решение Успенского районного маслихата (XIХ сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года № 111/19 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 28 июля 2009 года № 93/17 "Об утверждении схемы зонирования земель Успенского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-12-83, опубликованное 23 января 2010 года № 4 в районной газете "Сельские будни").
3. Решение Успенского районного маслихата (XХХХI сессия, IV созыв) от 27 октября 2011 года № 215/41 "О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 28 июля 2009 года № 93/17 "Об утверждении схемы зонирования земель Успенского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 12-12-117, опубликованное 8 декабря 2011 года № 8 в районной газете "Апта айнасы", 8 декабря 2011 года № 49 в районной газете "Сельские будни").