Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Успен ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 қарашадағы № 98/21 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 қарашада № 5693 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Успен ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылдың 6 қаңтарында № 5320 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 2 "Аймақ ажары", 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 2 "Огни села" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 476 723" сандары "3 624 025" сандарымен ауыстырылсын;
"322 955" сандары "334 647" сандарымен ауыстырылсын;
"3 146 819" сандары "3 282 429" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 554 195" сандары "3 701 497" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"900 065" сандары "1 023 748" сандарымен ауыстырылсын;
"187 592" сандары "199 519" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақта:
"2 610" сандары "30,4" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы, аудандық
мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2017 жылғы 8 қарашадағы (VI
сайланған ХХІ кезекті сессиясы)
№ 98/21 шешіміне
1-қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
(VІ сайланған XI кезекті
сессиясы) № 54/11 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 54/11 "О бюджете Успенского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 8 ноября 2017 года № 98/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 ноября 2017 года № 5693
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 54/11 "О бюджете Успенского района на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5320 от 6 января 2017 года, опубликовано в газетах от 14 января 2017 года "Аймақ ажары" № 2, от 14 января 2017 года "Огни села" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 476 723" заменить цифрами "3 624 025";
цифры "322 955" заменить цифрами "334 647";
цифры "3 146 819" заменить цифрами "3 282 429";
в подпункте 2) цифры "3 554 195" заменить цифрами "3 701 497";
в пункте 2:
цифры "900 065" заменить цифрами "1 023 748";
цифры "187 592" заменить цифрами "199 519";
в пункте 6:
цифры "2 610" заменить цифрами "30,4";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(ХХІ очередная сессия,
VI созыв)
от 8 ноября 2017 года № 98/21
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(XI очередная сессия, VI созыв)
от 22 декабря 2016 года № 54/11
Бюджет района на 2017 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование