Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Успен ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54/11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 104/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 5753 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы "Успен ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 54/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылдың 6 қаңтарында № 5320 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 2 "Аймақ ажары", 2017 жылғы 14 қаңтардағы № 2 "Огни села" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
"3 624 025" сандары "3 621 779" сандарымен ауыстырылсын;
"2 710" сандары "2 712" сандарымен ауыстырылсын;
"3 282 429" сандары "3 280 181" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 701 497" сандары "3 699 251" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"199 519" сандары "197 271" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 54/11 "О бюджете Успенского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 20 декабря 2017 года № 104/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 декабря 2017 года № 5753
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 22 декабря 2016 года № 54/11 "О бюджете Успенского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5320 от 6 января 2017 года, опубликовано в газетах от 14 января 2017 года "Аймақ ажары" № 2, от 14 января 2017 года "Огни села" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры "3 624 025" заменить цифрами "3 621 779";
цифры "2 710" заменить цифрами "2 712"
цифры "3 282 429" заменить цифрами "3 280 181";
в подпункте 2) цифры "3 701 497" заменить цифрами "3 699 251";
в пункте 2:
цифры "199 519" заменить цифрами "197 271";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение
к решению Успенского
районного маслихата
(ХХІІ внеочередная сессия,
VI созыв)