Успен ауданы Белоусов ауылдық округінің Тимирязев, Белоусов ауылдарындағы кейбір көшелерді қайта атау туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Белоусов ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қазанда № 5644 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Белоусов ауылдық округінің Белоусов және Тимирязев ауылдары тұрғындарының пікірлерін ескере отырып және 2017 жылғы 30 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Белоусов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен ауданы Белоусов ауылдық округінің Белоусов ауылындағы келесі көшелері:
"Турксибская" көшесі "Астана" көшесі болып;
"Молодежная" көшесі "Жастар" көшесі болып;
"Советов" көшесі "Тәуелсіздікке 25 жыл" көшесі болып қайта аталсын.
2. Успен ауданы Белоусов ауылдық округінің Тимирязев ауылындағы "Новая" көшесі "Отан" көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Белоусов ауылдық
округінің әкімі Д. Аспанов

О переименовании некоторых улиц в селах Тимирязево, Белоусовка Белоусовского сельского округа Успенского района
Решение акима Белоусовского селького округа Успенского района Павлодарской области от 28 сентября 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 октября 2017 года № 5644
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей сел Белоусовка и Тимирязево Белоусовского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 30 мая 2017 года, аким Белоусовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Белоусовка Белоусовского сельского округа Успенского района:
улицу "Турксибской" на улицу "Астана";
улицу "Молодежной" на улицу "Жастар";
улицу "Советов" на улицу "25 лет Независимости".
2. Переименовать улицу "Новой" на улицу "Отан" в селе Тимирязево Белоусовского сельского округа Успенского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Белоусовского
сельского округа Д. Аспанов