Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Туризм басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі атауын өзгерту туралы" 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 4/653 қаулысының құрылымдық элементінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 1/32 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 ақпанда № 1344 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы Туризм басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі атауын өзгерту туралы"2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 4/653 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1240 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) 2 тармағының күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы Туризм және сыртқы байланыстар басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ә. Жүнісоваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соңқолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек

О признании утратившим силу структурного элемента постановления акимата города Алматы от 8 декабря 2015 года № 4/653 "О переименовании коммунального государственного учреждения "Управление туризма города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 30 января 2017 года N 1/32. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 февраля 2017 года за № 1344
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу пункт 2 постановления акимата города Алматы от 8 декабря 2015 года № 4/653 "О переименовании коммунального государственного учреждения "Управление туризма города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1240, опубликовано 29 декабря 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Управлению туризма и внешних связей города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Жунусову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек