VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХVІІ сессиясының 2017 жылғы 29 маусымдағы № 121 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 1 шілдеде № 1385 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, депутаттарының бастамашылығы бойынша VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 9 желтоқсандағы XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1333 рет санымен тіркелген, 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 154-156 санында және 2016 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 155-156 санында жарияланған), VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы кезектен тыс XIV - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1349 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 16 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 32-33 санында және 2017 жылғы 16 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 32 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 78 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы XVI - сессияның "VI сайланған Алматы қаласы мәслихаты XII сессиясының "Алматы қаласының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 66 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1376 рет санымен тіркелген, 2017 жылғы 1 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 64 санында және 2017 жылғы 1 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 63 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 99 шешіміне енгізілген өзгерістермен, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
2) тармақшасында:
"502 584 881,2" сандары "501 993 657,2" сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"12 301 071" сандары "12 892 295" сандарымен ауыстырылсын.
6 тармағында "5 515 658" сандары "5 514 032" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы"
Решение внеочередной ХVII сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 29 июня 2017 года № 121. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 1 июля 2017 года № 1385. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", по инициативе депутатов, маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1333, опубликовано 29 декабря 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 154-156 и 29 декабря 2016 года в газете "Вечерний Алматы" № 155-156), с изменениями, внесенными решением внеочередной XIV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 3 марта 2017 года № 78 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1349, опубликовано 16 марта 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 32-33 и 16 марта 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 32), с изменениями, внесенными решением XVI-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 24 мая 2017 года № 99 "О внесении изменений в решение XII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 9 декабря 2016 года № 66 "О бюджете города Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1376, опубликовано 1 июня 2017 года в газете "Алматы ақшамы" № 64 и 1 июня 2017 года в газете "Вечерний Алматы" № 63), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "502 584 881,2" заменить цифрами "501 993 657,2".
в подпункте 3):
цифры "12 301 071" заменить цифрами "12 892 295".
в пункте 6 цифры "5 515 658" заменить цифрами "5 514 032";

10 тармағында "51 093 831" сандары "50 130 631" сандарымен ауыстырылсын;
12 тармағында "77 819 406" сандары "77 259 470" сандарымен ауыстырылсын;
14 тармағында "15 297 711" сандары "14 983 942" сандарымен ауыстырылсын;
15 тармағында "21 371 628,9" сандары "20 055 945,9" сандарымен ауыстырылсын;
16 тармағында "2 207 136" сандары "2 212 623" сандарымен ауыстырылсын;
17 тармағында "42 140 671" сандары "44 596 821" сандарымен ауыстырылсын;
18 тармағында "36 991 522,2" сандары "37 092 875,2" сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Жүнісоваға (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XVII сессияның төрағасы М. Хасенов
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XVII сессиясының
2017 жылғы 29 маусымдағы
№ 121 шешіміне
1 қосымша
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XII сессиясының
2016 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 66 шешіміне
1 қосымша
Алматы қаласының 2017 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
1
2
3
I. Кірістер

в пункте 10 цифры "51 093 831" заменить цифрами "50 130 631";
в пункте 12 цифры "77 819 406" заменить цифрами "77 259 470";
в пункте 14 цифры "15 297 711" заменить цифрами "14 983 942";
в пункте 15 цифры "21 371 628,9" заменить цифрами "20 055 945,9";
в пункте 16 цифры "2 207 136" заменить цифрами "2 212 623";
в пункте 17 цифры "42 140 671" заменить цифрами "44 596 821";
в пункте 18 цифры "36 991 522,2" заменить цифрами "37 092 875,2".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы А. Жунусову (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной
XVII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва М. Хасенов
Секретарь
маслихата города Алматы
VI-го созыва К. Казанбаев
Приложение 1
к решению внеочередной
XVII-сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
от 29 июня 2017 года № 121
Приложение 1
к решению XII-сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
от 9 декабря 2016 года № 66
Бюджет города Алматы на 2017 год
Категория
Сумма,
тыс.тенге
Класс
Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. Доходы

005
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
1 364 330,0
008
Балаларға қосымша білім беру
1 933 143,0
019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
19 567,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
18 983 224,0
027
Алматы қаласында орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
12 014 713,0
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
6 968 511,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 443 866,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 049 989,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
393 877,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
292 597,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
292 597,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 919 403,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
22 875,0
1
2
3
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
10 896 528,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 948,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
2 948,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
287 605,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
287 605,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
495 800,0
038
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
495 800,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
5 409 565,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
175 466,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
543 719,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 159 952,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
410 688,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

005
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
1 364 330,0
008
Дополнительное образование для детей
1 933 143,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
19 567,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
18 983 224,0
027
Сейсмоусиление организаций среднего образования в городе Алматы
12 014 713,0
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
6 968 511,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 443 866,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 049 989,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
393 877,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
292 597,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
292 597,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 919 403,0
018
Организация профессионального обучения
22 875,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
10 896 528,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
2 948,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 948,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
287 605,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
287 605,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
495 800,0
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
495 800,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
5 409 565,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
175 466,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
543 719,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 159 952,0
1
2
3
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
410 688,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

221 709,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
142 699,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
259 442,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
8 536,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 487 354,0
1
2
3
05
Денсаулық сақтау
50 130 631,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
738 348,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарының жіберуі бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
738 348,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 626 158,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
1 005 827,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
341 788,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
278 543,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
7 985 531,0
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
1 289 586,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 695 945,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
17 193 053,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты күйзелістен және мінез-құлқының бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 753 275,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
232 992,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 407 702,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
716 180,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 925 299,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
2 168 098,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау

221 709,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
142 699,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
259 442,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 536,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 487 354,0
05
Здравоохранение
50 130 631,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
738 348,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
738 348,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 626 158,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
1 005 827,0
006
Услуги по охране материнства и детства
341 788,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
278 543,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
7 985 531,0
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
1 289 586,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 695 945,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
17 193 053,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 753 275,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
232 992,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 407 702,0
1
2
3
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
716 180,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 925 299,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
2 168 098,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения

2 829 807,0
1
2
3
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
159 700,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 740 586,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
4 095 668,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
459 398,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
185 520,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
6 263 818,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
6 237 976,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
25 842,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
10 024 482,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
341 997,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
690 286,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
326 474,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 023,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
137 931,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 601,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
8 517 170,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
1 558 655,0
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
1 558 655,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
18 158 700,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 256 135,0
1
2
3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
468 472,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 378,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44 444,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

2 829 807,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
159 700,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 740 586,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
4 095 668,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
459 398,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
185 520,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
6 263 818,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
6 237 976,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
25 842,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
10 024 482,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
341 997,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
690 286,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
326 474,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 023,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
137 931,0
030
Капитальные расходы государственного органа
5 601,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
8 517 170,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
1 558 655,0
1
2
3
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
1 558 655,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 158 700,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 256 135,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
468 472,0
006
Государственная адресная социальная помощь
17 378,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
44 444,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

961 314,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
266 456,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
476 610,0
048
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
21 461,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 038 172,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
955 604,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
82 568,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 224 554,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
2 224 554,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
412 851,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
412 851,0
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 224 600,0
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
3 224 600,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 191 062,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
2 318 118,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
57 655,0
1
2
3
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 127 431,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 675 647,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 373 824,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
132 172,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
206 298,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
299 917,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 695 420,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
505 007,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

961 314,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
266 456,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
476 610,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
21 461,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 038 172,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
955 604,0
037
Социальная реабилитация
82 568,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 224 554,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
2 224 554,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
412 851,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
412 851,0
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
3 224 600,0
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
3 224 600,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
7 191 062,0
1
2
3
003
Программа занятости
2 318 118,0
007
Оказание жилищной помощи
57 655,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 127 431,0
009
Социальная поддержка инвалидов
1 675 647,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 373 824,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
132 172,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
206 298,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
299 917,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 695 420,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
505 007,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

28 807,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
319 214,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
110 216,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
442 636,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
220 791,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
68 749,0
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
25 032,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 032,0
388
Алматы қаласының Мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
90 874,0
1
2
3
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
84 476,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 398,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
77 259 470,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
11 032 433,0
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
11 032 433,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 342 835,0
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 342 835,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
9 696 804,0
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
6 202 270,0
017
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 494 534,0
383
Алматы қаласының Тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы
613 812,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласында тұрғын үй мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
411 932,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 880,0
009
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
200 000,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
21 515 428,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

28 807,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
319 214,0
026
Капитальные расходы государственного органа
0,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
110 216,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
442 636,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
220 791,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
68 749,0
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
25 032,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
25 032,0
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
90 874,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
84 476,0
003
Капитальные расходы государственного органа
6 398,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
77 259 470,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
11 032 433,0
1
2
3
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
11 032 433,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
1 342 835,0
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 342 835,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
9 696 804,0
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
6 202 270,0
017
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 494 534,0
383
Управление жилья и жилищной инспекции города Алматы
613 812,0
001
Услуги по реализации государственной политики по вопросам жилья, в области жилищного фонда на местном уровне
411 932,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 880,0
009
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
200 000,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
21 515 428,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства

20 055 945,9
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
5 075 564,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
299 240,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 506,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 244,0
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
160 731,0
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
74 762,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
161 460,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 000,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
4 490,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
20 036,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 529 050,0
1
2
3
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 816 045,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
467 904,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
467 904,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
13 876 045,9
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 617,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
7 162 891,6
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 502 911,3
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
324 350,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4 778 276,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
578 665,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 656,0
003
Жер қатынастарын реттеу
452 359,0
008
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 650,0
391
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы

20 055 945,9
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города республиканского значения, столицы
5 075 564,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
299 240,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 506,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2 244,0
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
160 731,0
1
2
3
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
74 762,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
161 460,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 000,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
4 490,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
20 036,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 529 050,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 816 045,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
467 904,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
467 904,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
13 876 045,9
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
107 617,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
7 162 891,6
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 502 911,3
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
324 350,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 778 276,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
578 665,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
114 656,0
1
2
3
003
Регулирование земельных отношений
452 359,0
008
Капитальные расходы государственного органа
11 650,0
391
Управление по контролю за использованием и охраной земель города республиканского значения, столицы

4 759 891,0
1
2
3
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
310 000,0
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
4 057 538,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
291 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттері ішінара кепілдендіру
101 353,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
7 254 915,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
7 254 915,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
450 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
450 000,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 913,0
018
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
3 913,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
231 296,0
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
231 296,0
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
327 996,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 079,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
205 917,0
14
Борышқа қызмет көрсету
533 962,9
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
533 962,9
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
7 489,0
1
2
3
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
526 473,9
15
Трансферттер
102 243 724,4
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
102 243 724,4
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
1 955 954,2
007
Бюджеттік алып қоюлар
95 217 756,0
016
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару

4 759 891,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
310 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
4 057 538,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
291 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
101 353,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
7 254 915,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
7 254 915,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
450 000,0
1
2
3
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
450 000,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
3 913,0
018
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
3 913,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
231 296,0
031
Строительство комплекса административных зданий
231 296,0
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
327 996,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
122 079,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
205 917,0
14
Обслуживание долга
533 962,9
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
533 962,9
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
7 489,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
526 473,9
15
Трансферты
102 243 724,4
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
102 243 724,4
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 955 954,2
007
Бюджетные изъятия
95 217 756,0
016
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов

2 864,0
1
2
3
05
Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жүргізуіндегі өзге мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер
158 990,0
V. Бюджеттік дефицит
-37 283 540,1
VI. Бюджет дефицитін қаржыландыру
37 283 540,1
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XVII-сессияның төрағасы М. Хасенов
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев

2 864,0
05
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий
158 990,0
V. Дефицит бюджета
-37 283 540,1
VI. Финансирование дефицита бюджета
37 283 540,1
Председатель внеочередной
XVII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва М. Хасенов
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва К. Казанбаев