Алматы қаласының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Алматы қаласы әкімінің 2017 жылғы 30 қазандағы № 4/445 қаулысы. Алматы қаласы әдiлет департаментінде 2017 жылғы 14 қарашада № 1424 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алматы қаласы бойынша Аумақтық инспекциясының 2016 жылғы 14 қарашадағы № 04-09/947 ұсынысының негізінде, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, карантиндік объектілердің түрлері бойынша аудандар бөлінісінде Алматы қаласының аумағында карантин режимін енгізе отырып, жалпы ауданы 216,33638 гектар жерге карантин аймағы белгіленсін.
2. Алматы қаласы Ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін;
2) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Алматы қаласы бойынша Аумақтық инспекциясымен (келісім бойынша) бірлесе отырып, осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 30 октября 2017 года N 4/445. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 ноября 2017 года N 1424.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений" и на основании представления Территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Алматы от 14 ноября 2016 года № 04-09/947, акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону с введением карантинного режима на территории города Алматы в разрезе районов по видам карантинных объектов на общей площади 216,33638 гектар земли, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению сельского хозяйства и ветеринарии города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акимата города Алматы;
2) совместно с Территориальной инспекцией Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Алматы (по согласованию) принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Мәдиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б.Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 30 қазандағы
№ 4/445
қаулысына қосымша
Алматы қаласының аумағында карантин режимін енгізе отырып,
карантиндік аймағын белгілеуге арналған карантиндік нысандардың тізбесі
Қала аудандары бойынша карантиндік нысандардың
таралу ошақтары
Карантиндік нысандардың түрлері бойынша залалданған жер көлемі, (га)
Карантиндік арамшөп
Жусан жапырақты ойраншөп -Ambrosia
artemisiifoliaL
Арамсояу–Сuscutasp.sp
1.
Алатау ауданы, барлығы:
2
4
"Өжет" шағынауданы:
Комсомол көшесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Мадиева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 30 октября 2017 года № 4/445
Перечень карантинных объектов на территории города Алматы
для установления карантинной зоны с
ведением карантинного режима
Наименование районов, очаги распространения
карантинных объектов
Площадь заражения в гектарах,
в том числе по видам карантинных объектов
Сорные растения
Амброзия полыннолистная
-Ambrosia
artemisiifoli
Повилика
тонкостебельная - Сuscutasp.sp
1.
Алатауский район, всего:
2
4
микрорайон " Ожет"
улица Комсомола