Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 01-05/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 наурыздағы № 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 сәуірде № 1363 болып тіркелді. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2019 жылғы 01 ақпандағы № 1 шешімімен күші жойылды
Ескерту. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2019.01.02 № 1 шешімімен күші жойылды (ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23–бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы заңының 37–бабына сәйкес, Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі № 01–05/3 "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Алматы қаласы Әділет департаментінде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1031 болып тіркелген, 2014 жылдың 29 сәуірінде № 49–51 "Алматы ақшамы" газетінде, 2014 жылдың 29 сәуірінде № 49–50 "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасындағы № 123, 124, 173, 204, 207, 209, 210 сайлау учаскелерінің шекаралары осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
2. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, кейіннен ресми мерзімді басылымдарда, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Этолондық бақылау банкінде және Әуезов ауданы әкімінің интернет-ресурсында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әуезов ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Ж.Әлияроваға жүктелсін.
4. Осы шешім, әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Рақымбетов
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2017 жылғы "___" ________
№ ______________ шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Әуезов ауданындағы сайлау учаскелерi шекараларының
сипаттамалары
123 сайлау учаскесi
(орталығы: 050042, "№ 72 жалпы білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сүлейменов көшесi, 16 үй)
Шекаралары: Жандосов көшесiнен Үлкен Алматы өзенiнiң батыс жағымен Тоқтабаев көшесiне дейiн. Тоқтабаев көшесiнiң солтүстiк жағымен 2-Вишневский көшесiне дейiн. 2-Вишневский көшесiнiң шығыс жағымен Таугүл-1шағынауданындағы №№ 44,45,46 үйлерді қоспай, Карский тұйық көшесіне дейiн. Карский тұйық көшесінің шығыс жағымен Жандосов көшесiне дейiн. Жандосов көшесiнiң оңтүстiк жағымен Үлкен Алматы өзенiне дейiн.
124 сайлау учаскесi
(орталығы: 050042, "№ 72 жалпы білім беретін мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сүлейменов көшесi, 16 үй)
Шекаралары: Жандосов көшесiнен 2-Вишневская көшесiнiң батыс жағымен оңтүстікке қарай Таугүл-1 шағынаудан-ындағы №№44, 45, 46 үйлерді қоса Пятницкий көшесiне дейiн. Пятницкий көшесінің солтүстік жағымен батысқа қарай Сүлейменов көшесіне дейін. Сүлейменов көшесінің шығыс жағымен Талды-Курганская көшесіне дейін. Талды-Курганская көшесiнiң солтүстік жағымен А.Шалов көшесiне (бұрынғы Мұстафин көшесі) дейiн. А.Шалов көшесiнiң (бұрынғы Мұстафин көшесінің) шығыс жағымен солтүстікке қарай Жандосов көшесiне дейiн. Жандосов көшесiнiң оңтүстiк жағымен шығысқа қарай 2-Вишневская көшесіне дейiн.
173 сайлау учаскесi
(орталығы: 050062, "Девиантты мінез-құлықтағы балаларға арналған арнайы
білім беру ұйымы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Жұбанов көшесi, 68-А үй)

О внесении изменений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 01-05/3 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы"
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 15 марта 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 7 апреля 2017 года № 1363. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 01 февраля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 01.02.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Ауэзовского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 01–05/3 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Департамента юстиции города Алматы за № 1031, опубликованный 29 апреля 2014 года № 49–51 в газете "Алматы ақшамы", 29 апреля 2014 года № 49–50 в газете "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в приложении к указанному решению изменить границы избирательных участков № 123, 124, 173, 174, 204, 207, 209, 210 согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату акима Ауэзовского района города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе акима Ауэзовского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района Алиярову Б.Ж.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Рахимбетов
Приложение
к решению акима
Ауэзовского района
города Алматы
от 15 марта 2017 года
№ 1
Описание границ избирательных
участков Ауэзовского района города Алматы Избирательный участок № 123 (050042, центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 72", улица Сулейменова, дом 16).
В границах: от улицы Жандосова по западной стороне речки Большая Алматинка, до улицы Токтабаева. По северной стороне улицы Токтабаева, до улицы 2-я Вишневского. По восточной стороне улицы 2-я Вишневского, до переулка Карского, исключая дома №№ 44, 45, 46 микрорайона Таугуль-1. По восточной стороне переулка Карского, до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова, до речки Большая Алматинка.
Избирательный участок № 124 (050042, центр: Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 72", улица Сулейменова, дом 16).
В границах: от улицы Жандосова, по западной стороне улицы 2-я Вишневского в южном направлении, до улицы Пятницкого, включая дома номер 44, 45, 46 микрорайона Таугуль-1. По северной стороне улицы Пятницкого, в западном направлении до улицы Сулейменова. По восточной стороне улицы Сулейменова, до улицы Талды-Курганской. По северной стороне улицы Талды-Курганской, до улицы А.Шалова (бывшая улица Мустафина). По восточной стороне улицы Шалова (бывшая улица Мустафина) в северном направлении, до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова, в восточном направлении до улицы 2-я Вишневского.
Избирательный участок № 173 (050062, центр: Коммунальное государственное учреждение
"Специализированная организация образования для детей с
девиантным поведением", улица Жубанова, дом 68-А).

Шекаралары: Алтынсарин даңғылын-дағы №№ 1,1/1,1/2, 1/3, 5, Жұбанов көшесіндегі 7, 7/1, 9, 68-а, Қабдолов көшесіндегі №№ 22 үйлердi қоса отырып 1 шағынаудандағы №№ 12, 14, 17, 18, 18-а, 19, 19-а, 20, 62, 64, 65, 66, 67, 68 үйлер.
174 сайлау учаскесi
(орталығы: 050062, "№ 111 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
1 шағынаудан, 71 үй)
Шекаралары: 1 шағынаудандағы №№ 26-а, 41, 42, 43, 44, 45, 45-а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-а, 52, 53, 54, 55, 56, 56-а, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 68/3, 68/4 үйлер.
204 сайлау учаскесi
(орталығы: 050063, "Шаруашылық жүргізу құқығындағы №15 қалалық емхана"
мемлекетік коммуналдық мекемесі, Достық шағынауданы Ильич көшесi, 17 үй)
Шекаралары: Достық шағынаудан-ындағы Толстой көшесiнен Достық шағынауданындағы Садуақасов көшесiнiң батыс жағымен Достық шағынауданындағы Құрманғазы көшесiне дейiн. Достық шағынауданындағы Құрманғазы көшесiнiң солтүстiк жағымен Достық шағын-ауданының батыс шекарасына дейiн. Достық шағынауданының батыс шекарасымен Достық шағынауданын-дағы Толстой көшесiне дейiн. Достық шағынауданындағы Толстой көшесiмен (Достық шағынауданындағы Толстой көшесінің солтүстiк және оңтүстік жағымен барлық үйді қоса) Достық шағын шағынауданының Сәдуақасов көшесiне дейiн.
207 сайлау учаскесi
(орталығы: 050031, "Мамандандырылған қазақ-түрiк мектеп-лицей-интернаты"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-3Б шағынауданы, 27 үй)
Шекаралары: Достық шағынауданындағы Сәдуақасов көшесінен Фрунзе көшесінің оңтүстік жағымен (барлық үйді қоса), Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағалауымен Алматы-Бішкек трассасына дейін. Алматы-Бішкек трассасының оңтүстігімен Алтын бесік шағынауданының шығыс шекарасына дейін. Алтын бесік шағынауданының шығыс шекарасымен Ақсай-3Б шағынауданына дейін, содан кейін, Ақсай-3Б шағынауданының оңтүстік шекарасымен, Ақсай-3Б шағынауданын қоспай, Достық шағынауданындағы Ташкентская көшесіне дейін. Достық шағынауданындағы Ташкентская көшесінің оңтүстік жағымен Достық шағынауданындағы Сәдуақасов көшесіне дейін. Достық шағынауданындағы Сәдуақасов көшесінің батыс жағымен Достык шағынауданындағы МТФ үйлерін қоса, Фрунзе көшесіне дейін. Алтын бесік шағынауданы- түгел.
209 сайлау учаскесi
(орталығы: 050036, "№173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Мамыр-1 шағынауданы, 21 үй)
Шекаралары: Мамыр-1 шағынаудан-ындағы №№ 11, 12, 14, 15, 16, 17, 27, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8. Мамыр-2 шағынауданындағы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 үйлер.
210 сайлау учаскесi
(орталығы: 050036, "№173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Мамыр-1 шағынауданы, 21 үй)

В границах: микрорайон 1 дома №№ 12, 14, 17, 18, 18-а, 19, 19-а, 20, 62, 64, 65, 66, 67, 68, включая дома по проспекту Алтынсарина дома №№ 1, 1/1,1/2, 1/3, 5, по улице Жубанова дома №№7, 7/1, 9, 68-а, по улице Кабдолова дом 22.
Избирательный участок № 174 (050062, центр: Коммунальное государственное учреждение
"Гимназия № 111", микрорайон 1, дом 71).
В границах: микрорайон 1 дома №№ 26-а, 41, 42, 43, 44, 45, 45-а, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51-а, 52, 53, 54, 55, 56, 56-а, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 68/3, 68/4.
Избирательный участок № 204 (050063, центр: Государственное коммунальное предприятие
на праве хозяйственного ведения городская поликлиника №15,
микрорайон Достык, улица Ильича, дом 17)
В границах: от улицы Толстого микрорайон Достык, по западной стороне улицы Садвакасова микрорайона Достык, до улицы Курмангазы микрорайона Достык. По северной стороне улицы Курмангазы микрорайона Достык, до западной границы микрорайона Достык. По западной границе микрорайона Достык, до улицы Толстого микрорайона Достык. По улице Толстого микрорайона Достык (включая все дома по южной и северной стороне по улице Толстого микрорайона Достык), до улицы Садвакасова микрорайона Достык.
Избирательный участок № 207 (050031, центр: Коммунальное государственное учреждение
"Специализированная казахско-турецкая школа –
лицей-интернат", микрорайон Аксай - 3Б, дом 27).
В границах: От улицы Садвакасова микрорайона Достык, по южной стороне улицы Фрунзе (включая все дома), до речки Каргалинка. По восточному берегу речки Каргалинка, до трассы Алматы-Бишкек. По южной стороне трассы Алматы-Бишкек, до восточной границы микрорайона Алтын-бесик. По восточной границе микрорайона Алтын-бесик, до микрорайона Аксай-3Б, затем на юг по границе микрорайона Аксай 3Б, исключая его, до улицы Ташкентская микрорайона Достык. По южной стороне улицы Ташкентская микрорайона Достык, до улицы Садвакасова микрорайона Достык. По западной стороне ул.Садвакасова микрорайона Достык, до улицы Фрунзе микрорайона Достык (включая все дома по южной и северной стороне по ул.Фрунзе микрорайона Достык).
В границы участка входят дома МТФ микрорайона Достык и микрорайона Алтын-бесик - полностью.
Избирательный участок № 209 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение
"Школа-лицей № 173", микрорайон Мамыр-1, дом 21)
В границах: микрорайон Мамыр-1 дома №№ 11, 12, 14, 15, 16, 17, 27, 29, 29/1, 29/2, 29/3, 29/4, 29/5, 29/6, 29/7, 29/8, микрорайон Мамыр-2 дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.
Избирательный участок № 210 (050036, центр: Коммунальное государственное учреждение
"Школа-лицей № 173", микрорайон Мамыр-1, дом 21)

Шекаралары: Мамыр-3 шағынауданы түгел, №№ 1, 2, 2-а, 3, 4, 4-а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер, Мамыр-2 шағын-ауданындағы №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 19, 20 үйлер.

В границах: микрорайон Мамыр-3 - полностью, дома №№ 1, 2, 2а, 3,4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12,13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,21, 22, 23, 24, микрорайон Мамыр-2 дома №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 18А, 19, 20.