Карантиндік режимді енгізе отырып, Айыртау, Ақжар, Аққайың, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Қызылжар, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумағында карантинді аймақты белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қаңтардағы № 01 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 23 қаңтарда № 4032 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 100 қаулысымен

Об установлении карантинной зоны на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, Кызылжарского, имени Габита Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Уалихановского, Шал акына с введением карантинного режима
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 5 января 2017 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 января 2017 года № 4032. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 100

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 29.04.2020 № 100 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Өсімдіктер карантині туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 11 ақпандағы Заңының 9-1-бабы 3) тармақшасына сәйкес, "Карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Солтүстік Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2016 жылғы 2 қарашадағы № 04/955 ұсынымы негізінде Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 29.04.2020 № 100 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", на основании представления государственного учреждения "Северо-Казахстанская областная территориальная инспекция Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 2 ноября 2016 года № 04/955 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес карантиндік режимді енгізе отырып, Айыртау, Ақжар, Аққайың, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Қызылжар, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумағында қызғылт (жатаған) укекіремен залалданған алқаптар көлемінде карантинді аймақ белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің ауыл шаруашылығы басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.

1. Установить карантинную зону на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, Кызылжарского, имени Габита Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Уалихановского, Шал акына в объемах зараженных площадей горчаком розовым (ползучим) с введением карантинного режима согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление сельского хозяйства акимата Северо-Казахстанской области".

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 5 қаңтар № 1 қаулысына қосымша
Айыртау, Ақжар, Аққайың, Жамбыл, Мағжан Жұмабаев, Қызылжар, Ғабит Мүсірепов атындағы, Тайынша, Тимирязев, Уәлиханов, Шал ақын аудандарының аумағында қызғылт (жатаған) укекіремен залалданған алқаптар көлеміндегі карантинді аймақ
Ауданның атауы
Шаруашылықтың атауы
Залалданған алқабы, гектар
Өңдеуге жататын алқабы, гектар
1
Айыртау
"Достық Дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е.Султанов
Приложение к постановлению акимата Северо-Казахстанской области от 5 январь 2017 года № 1
Карантинная зона на территории районов Айыртауского, Акжарского, Аккайынского, Жамбылского, Магжана Жумабаева, Кызылжарского, имени Габита Мусрепова, Тайыншинского, Тимирязевского, Уалихановского, Шал акына в объемах зараженных площадей горчаком розовым (ползучим)
Наименование района
Наименование хозяйства
Площадь заражения, гектар
Площадь под обработку, гектар
1
Айыртауский
Товарищество с ограниченной ответственностью "Достық Дән"