Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 62 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 наурызда № 4077 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 26 ақпандағы № 37 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 26.02.2020 № 37 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 212 қаулысының (2016 жылғы 18 шілдеде "Әділет" Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3810 болып тіркелді) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 6 февраля 2017 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 марта 2017 года № 4077. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 26 февраля 2020 года № 37
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 26.02.2020 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории";
2) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья".
2. Признать утратившим силу постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" от 14 июня 2016 года № 212 (опубликовано 18 июля 2016 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3810).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 06 ақпандағы № 62 қаулысымен бекітілді
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі - регламент) "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен бекітілген "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат,1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11276 болып тіркелген) сәйкес (бұдан әрі – стандарт) әзірленген.
Осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес облыстың жергілікті атқарушы органының дене шынықтыру және спорт саласында функцияларды жүзеге асыратын тиісті құрылымдық бөлімшелерімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғам" (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорациясы) арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.

Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 06 февраля 2017 года № 62
Регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории" (далее - регламент) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории" (далее - стандарт), утвержденным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11276).
Государственная услуга оказывается соответствующими подразделениями осуществляющие функции в области физической культуры и спорта местного исполнительного органа области согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – услугополучатель) бесплатно.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.

3. Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9675 болып тіркелген "Спорттық атақтар, разрядтар және біліктілік санаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 шілдедегі № 300 бұйрығымен бекітілген нысандар бойынша мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі спорттық разрядты беру туралы куәлік, біліктілік санатын беру туралы куәлік не спорттық разрядты беру туралы, біліктілік санатын беру туралы бұйрықтың көшірмесі не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттің 5-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздемелер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі).
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 16.10.2019 № 269 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
3-1. Мемлекеттік корпорацияның жұмыс кестесі – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі мен сенбі аралығын қоса алғанда белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін.
Ескерту. Регламент 3-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 16.10.2019 № 269 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімдерді бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының (не оның сенімхат бойынша өкілінің) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесін ұсынуы болып табылады.
1) "Спорт шеберіне кандидат" спорттық разрядын беру туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе) көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұсыныс;
спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясының мөрімен куәландырылған жарыстар және (немесе) спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясының мөрімен куәландырылған, спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясы болмаған жағдайда, облыстық, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған облыстық, қалалық, аудандық маңызы бар жарыстар хаттамаларының көшірмелері;

3. Результатом государственной услуги является удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении квалификационной категории по формам, утвержденными приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры от 29 июля 2014 года № 300 "Об утверждении Правил присвоения спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9675, или копия приказа о присвоении спортивного разряда, квалификационной категории, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 5 настоящего регламента (далее – результат государственной услуги).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 16.10.2019 № 269 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3-1. График работы Государственной корпорации – с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 20.00 часов без перерыва на обед, кроме воскресенья и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 3-1 в соответствии с постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16.10.2019 № 269 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является представление услугополучателем (либо уполномоченного представителя) перечня документов необходимых для оказания государственной услуги:
1) для получения государственной услуги о присвоении спортивного разряда "Кандидат в мастера спорта":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
представление по форме согласно приложению 1 к стандарту;
копии протоколов соревнований, заверенные печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта и (или) соревнований областного, городского, районного значения, заверенные печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, заверенные печатью областного, городского, районного исполнительного органа по физической культуре и спорту;

3х4 көлеміндегі түрлі-түсті бір фотосурет;
2) "1-разрядты спортшы" спорттық разрядын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе) көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұсыныс;
спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясының мөрімен куәландырылған, спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясы болмаған жағдайда, аудандық, қалалық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған жарыстар хаттамаларының көшірмелері;
3х4 көлеміндегі түрлі-түсті бір фотосурет;
3) "біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы", "біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы" біліктілік санаттарын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
кәсіптік білімі туралы дипломның көшірмесі;
жұмыс берушінің оны тоқтату күні мен негіздемесі туралы белгісі бар еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме, немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;
алдыңғы санатты беру куәлігінің көшірмесі немесе ол туралы бұйрықтан үзінді көшірме;
стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жаттықтырушы-оқытушының спортшыларды дайындауы туралы анықтама;
спорт түрі бойынша аккредиттелген республикалық және (немесе) өңірлік спорт федерациясының мөрімен куәландырылған республикалық жарыстар және (немесе) спорт түрі бойынша облыс федерациясы мөрімен куәландырылған, спорт түрі бойынша облыс федерациясы болмаған жағдайда, облыстық, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған облыстық, қалалық, аудандық маңызы бар жарыстар хаттамаларының көшірмелері;
4) "біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдіскер", "біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдіскер" біліктілік санаттарын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе) көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
кәсіптік білімі туралы дипломның көшірмесі;
жұмыс берушінің оны тоқтату күні мен негіздемесі туралы белгісі бар еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;
алдыңғы санатты беру куәлігінің көшірмесі немесе ол туралы бұйрықтан үзінді көшірме;

одна цветная фотография размером 3х4;
2) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) спортивного разряда "Спортсмен 1 разряда":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
представление по форме согласно приложению 1 к стандарту;
копии протоколов соревнований, заверенные печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта заверенные печатью районных, городских исполнительных органов по физической культуре и спорту;
одна цветная фотография размером 3х4;
3) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) квалификационных категорий: "тренер высшего уровня квалификации первой категории", "тренер среднего уровня квалификации первой категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 2 к стандарту;
копия диплома о профессиональном образовании;
копия трудовой книжки или трудового договора с отметкой работодателя о дате и основании его прекращения или выписка из актов работодателя, подтверждающих возникновение и прекращение трудовых отношений на основе заключения и прекращения трудового договора, или архивная справка, содержащая сведения о трудовой деятельности работника;
копия удостоверения или выписка из приказа о присвоении предыдущей категории;
справка о подготовке спортсменов тренером-преподавателем согласно приложению 3 к стандарту;
копии протоколов республиканских соревнований, заверенные печатью аккредитованной республиканской и (или) региональной спортивной федерации по виду спорта и (или) соревнований областного, городского, районного значения, заверенные аккредитованной местной спортивной федерацией по виду спорта, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, заверенные печатью областного, городского, районного исполнительного органа по физической культуре и спорту;
4) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) квалификационных категорий: "методист высшего уровня квалификации первой категории", "методист среднего уровня квалификации первой категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 2 к стандарту;
копия диплома о профессиональном образовании;
копия трудовой книжки или трудового договора с отметкой работодателя о дате и основании его прекращения или выписка из актов работодателя, подтверждающих возникновение и прекращение трудовых отношений на основе заключения и прекращения трудового договора, или архивная справка, содержащая сведения о трудовой деятельности работника;
копия удостоверения или выписка из приказа о присвоении предыдущей категории;

5) "біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы" біліктілік санатын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
білімі туралы димпломның көшірмесі;
жұмыс берушінің оны тоқтату күні мен негіздемесі туралы белгісі бар еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;
алдыңғы санатты беру куәлігінің көшірмесі немесе ол туралы бұйрықтан үзінді көшірме;
спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясының мөрімен куәландырылған, аккредиттелген жергілікті спорт федерациясы болмаған жағдайда, нұсқаушы-спортшы құрамына кіретін ұйымның мөрімен куәландырылған санат беру туралы қолдаухат;
6) "бірінші санатты спорт төрешісі" біліктілік санатын беру туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
стандартқа 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұсыным;
спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясы өткізетін төрешілердің семинарынан өткені туралы анықтама;
төрешілік туралы анықтаманемесе көрсетілетін қызметті алушының төрешілігін растайтын жарыс хаттамасының көшірмесі;
3х4 көлеміндегі түрлі-түсті екі фотосурет.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға мыналар негіз болып табылады:
1) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушымен ұсынылған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) дәйексіздігінің анықталуы;
2) (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9675 болып тіркелген) "Спорттық атақтар, разрядтар және біліктілік санаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 шілдедегі № 300 бұйрығында және (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9902 болып тіркелген) "Спорттық атақтарды, разрядтарды және біліктілік санаттарын беру нормалары мен талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің міндетін атқарушының 2014 жылғы 28 қазандағы № 56 бұйрығында белгіленген талаптарға көрсетілетін қызметті алушының және (немесе) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті ұсынылған деректердің және мәліметтердің сәйкес келмеуі;

5) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) квалификационной категории "инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 2 к стандарту;
копия диплома об образовании;
копия трудовой книжки или трудового договора с отметкой работодателя о дате и основании его прекращения или выписка из актов работодателя, подтверждающих возникновение и прекращение трудовых отношений на основе заключения и прекращения трудового договора, или архивная справка, содержащая сведения о трудовой деятельности работника;
копия удостоверения или выписка из приказа о присвоении предыдущей категории;
письмо-ходатайство, заверенное печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта о присвоении категории, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, заверенное печатью организации, в которой инструктор-спортсмен числится;
6) для получения государственной услуги о присвоении судейской категории "судья по спорту первой категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 2 к стандарту;
представление по форме согласно приложению 1 к стандарту;
справка о прохождении семинара судей, проводимого аккредитованной местной спортивной федерацией по виду спорта;
справка о судействе или протокола соревнований, удостоверяющее судейство услугополучателя;
две цветные фотографии размером 3х4.
5. Основаниями для отказа в оказании государственной услуги являются:
1) установление недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги, и (или) данных (сведений), содержащихся в них;
2) несоответствие услугополучателя и (или) представленных данных и сведений, необходимых для оказания государственной услуги требованиям, установленными приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры от 29 июля 2014 года № 300 "Об утверждении Правил присвоения спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9675), и приказом исполняющего обязанности Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 28 октября 2014 года № 56 "Об утверждении Норм и требований для присвоения спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9902);

3) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты мемлекеттік көрсетілетін қызметті талап ететін қызметпен немесе қызметтің бөлек түрлерімен айналысуға тыйым салынған соттың заңдық күшіне енген шешімінің (үкімінің) болуы;
4) көрсетілетін қызметті алушыға қатысты заңдық күшіне енген сот шешімі негізінде көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға байланысты арнайы құқықтан айырылуы.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 04.06.2018 № 155 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әр бір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушымен құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға тапсыру - 15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері Мемлекеттік корпорациядан түскен құжаттардың қабылдауын жүргізеді, өтінішті тіркейді және оларды қарар қою үшін көрсетілетін қызмет берушінің басшысына жолдайды - 15(он бес) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшы ұсынылған құжаттарды қарастырады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды - 1 (бір) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және дәйектілігін тексереді, оларды комиссияның қарастыруына жолдайды - 2(екі) жұмыс күні;
5) Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру жөніндегі комиссия (бұдан әрі – комиссия) спорттық атақ, разряд және спорт төрешісі санаттарын беру беру немесе бас тарту туралы шешім қабылдайды - 21(жиырма бір) жұмыс күні;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы комиссия хаттамасының мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын дайындайды - 3 (үш) жұмыс күні;
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды - 1 (бір) сағат;
8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркейді және Мемлекеттік корпорациясына жолдайды- 1 (бір) жұмыс күні.
7. Мына рәсімдерді (әрекеттерді) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (әрекеттің) нәтижесі:

3) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение (приговор) суда о запрещении деятельности или отдельных видов деятельности, требующих получения государственной услуги;
4) в отношении услугополучателя имеется вступившее в законную силу решение суда, на основании которого услугополучатель лишен специального права, связанного с получением государственной услуги.
Сноска. Пункт 5 в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 04.06.2018 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) представление документов услугополучателем в Государственную корпорацию - 15 (пятнадцать) минут;
2) работник канцелярии услугодателя производит прием документов поступивших из Государственной корпорации, регистрирует заявление и направляет документы руководителю услугодателя для наложения резолюции - 15 (пятнадцать) минут;
3) руководитель услугодателя рассматривает представленные документы и направляет их ответственному исполнителю услугодателя - 1 (один) рабочий день;
4) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту и достоверность документов, направляет их на рассмотрение комиссии - 2 (два) рабочих дня;
5) комиссия по присвоению спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории (далее - комиссия) принимает решение о присвоении или отказе спортивного звания, разряда и судейской категорий по спорту - 21 (двадцать один) рабочий день;
6) ответственный исполнитель услугодателя на основании протокола комиссии подготавливает проект результата государственной услуги – 3 (три) рабочих дня;
7) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги - 1 (один) час;
8) работник канцелярии услугодателя регистрирует и направляет результат государственной услуги в Государственную корпорацию – 1 (один) рабочий день.
7. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):

1) тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат;
2) құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің басшысына беру;
3) жауапты орындаушыны айқындау;
4) құжаттарды жауапты атқарушымен комиссияға беру;
5) комиссия отырысының хаттамасы;
6) мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын дайындау;
7) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қою;
8) мемлекеттік көрсетілетін қызмет бұйрығын тіркеу және Мемлекеттік корпорацияға жолдау.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің мына құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) қатысады:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің комиссиясы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
9. Әр рәсімнің ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасында рәсім (іс-қимыл) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушымен құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға ұсыну -15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушікеңсесінің қызметкері құжаттарды Мемлекеттік корпорациядан қабылдауды жүргізеді, тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына құжаттарды қарар қою үшін жолдайды – 15 (он бес) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарап және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және дәйектілігін тексеруді жүзеге асырады, спорттық атақтар, разрядтар мен спорт төрешісі санаттарын беру жөніндегі комиссияның қарауына жолдайды – 2 (екі) жұмыс күні;
5) комиссия ұсынылған құжаттарды қарайды, спорттық атақ, разряд және спорт төрешісі санатын беру не бас тарту туралы шешім қабылдайды – 21 (жиырма бір) жұмыс күні;
6) көрсетілетін қызметтің берушінің жауапты орындаушысы Комиссия хаттамасы негізінде мемлекеттік көрскетілетін қызмет нәтижесінің жобасын дайындайды –3 (үш) жұмыс күні;
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды – 1 (бір) сағат;
8) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркейді және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні.
4. Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау

1) расписка о приеме соответствующих документов;
2) передача пакета документов руководителю услугодателя;
3) определение ответственного исполнителя;
4) передача документов ответственным исполнителем комиссии;
5) протокол заседания комиссии;
6) подготовка проекта результата государственной услуги;
7) подписание результата оказания государственной услуги;
8) регистрация результата государственной услуги и направление в Государственную корпорацию.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения (работники) услугодателя:
1) работник канцелярии услугодателя;
2) ответственный исполнитель услугодателя;
3) комиссия услугодателя;
4) руководитель услугодателя.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры:
1) представление документов услугополучателем в Государственную корпорацию - 15 (пятнадцать) минут;
2) работник канцелярии услугодателя производит прием документов поступивших из Государственной корпорации, регистрирует и направляет документы руководителю услугодателя для наложения резолюции - 15 (пятнадцать) минут;
3) руководитель услугодателя рассматривает представленные документы и направляет их ответственному исполнителю услугодателя - 1 (один) рабочий день;
4) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту и достоверность документов, направляет их на рассмотрение комиссии - 2 (два) рабочих дня;
5) комиссия принимает решение о присвоении или отказе спортивного звания, разряда и судейской категорий по спорту - 21 (двадцать один) рабочий день;
6) ответственный исполнитель услугодателя на основании протокола комиссии подготавливает проект результата государственной услуги – 3 (три) рабочих дня;
7) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги - 1 (один) час;
8) работник канцелярии услугодателя регистрирует и направляет результат государственной услуги в Государственную корпорацию – 1 (один) рабочий день.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги

10. Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібі, көрсетілетін қызметті алушының сұрауын өңдеу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызмет алушы не оның өкілі (нотариалды расталған сенімхат бойынша) Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде қызметкерге жеке басты куәландыратын құжаттың түпнұсқасын (сәйкестендіру үшін) және осы регламенттің 4-тармағында көрсетілген қажетті құжаттар тізбесін ұсынады;
2) Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттарды қабылдайды, ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, құжаттардың толық топтамасы болған кезде, мыналарды көрсете отыра, алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді:
сұраудың қабылданған нөмірі менкүні;
сұратылған мемлекеттік көрсетілетін қызмет түрі;
қоса берілген құжаттардың саны менатауы;
құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған Мемлекеттік корпорация қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, көрсетілетін қызметті алушы өкілінің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
Құжаттарды қабылдау кезінде Мемлекеттік корпорация қызметкері түпнұсқалардың түпнұсқалылығын құжаттардың шығарылған электрондық көшірмелерімен салыстырып тексереді, содан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.
Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызметрегламентінде көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады және стандартқа 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Құжаттар топтамасын тапсыру үшін күту уақытының ең ұзақ рұқсат етілетін уақыты – 15 (он бес) минут, қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілетін уақыты – 15 (он бес) минут;
3) Мемлекеттік корпорация қызметкері құжаттардың толық топтамасы болған кезде оларды Мемлекеттік корпорацияның жинақтаушы бөлімінің қызметкеріне береді, ал ол өз кезегінде оларды жергілікті атқарушы органға жолдайды;
4) көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасына сәйкес рәсімдерді (іс-әрекетті) жүзеге асрады және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды;
5) Мемлекеттік корпорацияда дайын құжаттарды беру көрсетілетін қызметті алушыға оның қызметкері қолхат негізінде, жеке басын куәландыратын құжатын және сенімхатты (не сенімхат бойынша оның өкілі) көрсеткен кезде жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі беріледі - 15 (он бес) минут

10. Порядок обращения в Государственную корпорацию, длительность обработки запроса услугодателя:
1) для получения государственной услуги услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) при обращении в Государственную корпорацию представляет работнику оригинал документа удостоверяющего личность (для идентификации) и перечень необходимых документов указанных в пункте 4 настоящего регламента.
2) работник Государственной корпорации принимает документы, проверяет полноту представленных документов, при наличии полного пакета документов выдает получателю расписку о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и название приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника Государственной корпорации, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества представителя услугополучателя, и их контактные телефоны.
При приеме документов работник Государственной корпорации сверяет подлинность оригиналов с воспроизведенными электронными копиями документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному настоящим регламентом государственной услуги, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 4 к стандарту.
Максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов - 15 (пятнадцать) минут, максимально допустимое время обслуживания - 15 (пятнадцать) минут.
3) работник Государственной корпорации при наличии полного пакета документов передает их работнику накопительного отдела Государственной корпорации, а он в свою очередь направляет их в местный исполнительный орган;
4) услугодатель осуществляет процедуры (действия) в соответсвтии с описанием порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и направляет в Государственную корпорацию;
5) в Государственной корпорации выдача готовых документов услугополучателю осуществляется его работником на основании расписки, при предъявлении удостоверения личности и доверенности (либо его представителя по доверенности).
Выдается результат государственной услуги – 15 (пятнадцать) минут.
В случаях, если услугополучатель не обратился за результатом государственной услуги в указанный в ней срок, Государственная корпорация обеспечивает его хранение 1 (один) месяц, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения.

Көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға дайын құжаттарды алу үшін бір ай өткеннен кейін жүгінген жағдайда, Мемлекеттік корпорация көрсетілетін қызмет берушіге сұрау жасайды – 1 (бір) жұмыс күні. Көрсетілетін қызметті беруші дайын құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға жолдайды, осыдан кейін Мемлекеттік корпорация көрсетілетін қызметті алушыға дайын құжаттарды береді – 1 (бір) жұмыс күні.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл рәсімдері (іс-қимылы) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
12. Тыныс-тіршілігін шектейтін тұрақты ағза функцияларының ауытқуларымен денсаулығында бұзушылық бар көрсетілетін қызметті алушыларға мемлекеттік қызметті көрсетуді Бірыңғай байланыс-орталығының 1414, 8 800 080 7777 телефоны бойынша жүгіну арқылы көрсетілетін қызметті алушының тұрғылықты жеріне шыға отырып, Мемлекеттік корпорацияның қызметкер жүргізеді.
Көрсетілетін қызметті алушының қашықтықтан қол жеткізу режимінде мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты порталдағы "жеке кабинет", сондай-ақ Бірыңғай байланыс орталығы арқылы алуға мүмкіндігі бар.
Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі туралы ақпаратты көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында көрсетілген телефондар арқылы не Бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8 800 080 7777 телефоны арқылы алуға болады.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 04.06.2018 № 155 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
13.Мемлекеттік көрсетілетін қызметті электрондық нысанда "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы көрсетілмейді.
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Облыстың жергілікті атқарушы органының дене шынықтыру және спорт саласындағы көрсетілетін қызметті берушісі
Атауы
Мекенжайы
Жұмыс кестесі
1
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Абай к., 15

При обращении услугополучателя в Государственную корпорацию за получением готовых документов по истечении одного месяца, Государственная корпорация делает запрос услугодателю – 1 (один) рабочий день. Услугодатель направляет готовые документы в Государственную корпорацию, после чего Государственная корпорация выдает готовые документы услугополучателю – 1 (один) рабочий день.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
12. Услугополучателям, имеющим нарушение здоровья со стойким расстройством функций организма, ограничивающим его жизнедеятельность, в случае необходимости, прием документов для оказания государственной услуги производится работником Государственной корпорации с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт-центр: 1414, 8 800 080 777.
Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также Единого контакт-центра.
Информацию о порядке оказания государственной услуги можно получить по телефону услугодателя: 8 (7172) 741398, 741386 либо по телефону Единого контакт-центра: 1414, 8 800 080 7777.
Сноска. Пункт 12 в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 04.06.2018 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Государственная услуга в электронной форме через веб-портал "электронного правительства" не оказывается.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
Услугодатель в области физической культуры и спорта местного исполнительного органа области
Наименование
Адрес
График работы
1
Коммунальное государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта акимата Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Абая, 15
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.

телефон 46-60-40
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14-30-ға дейін түскі үзіліспен
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру"
Шартты белгілер:
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 06 ақпандағы № 62 қаулысымен бекітілді
"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – регламент) "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен бекітілген "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11276 болып тіркелген) сәйкес (бұдан әрі – стандарт) әзірленген.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органының дене шынықтыру және спорт саласында функцияларды жүзеге асыратын тиісті құрылымдық бөлімшелерімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғам (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.

Телефон 46-60-40
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
Условные обозначения:
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 06 февраля 2017 года № 62
Регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья" (далее – регламент) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья" (далее - стандарт), утвержденным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11276).
Государственная услуга оказывается соответствующими структурными подразделениями осуществляющие функции в области физической культуры и спорта местного исполнительного органа района, города областного значения, согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через Некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – услугополучатель) бесплатно.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9675 болып тіркелген "Спорттық атақтар, разрядтар және біліктілік санаттарын беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 шілдедегі № 300 бұйрығымен бекітілген нысандар бойынша спорттық разрядты беру туралы куәлік, біліктілік санатын беру туралы куәлік не спорттық разрядты беру туралы, біліктілік санатын беру туралы бұйрықтың көшірмесі не осы регламенттің 5-тармағымен көзделген жағдайларда және негіздемелер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі).
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 16.10.2019 № 269 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
3-1. Мемлекеттік корпорацияның жұмыс кестесі – Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес жексенбі және мереке күндерін қоспағанда, дүйсенбі мен сенбі аралығын қоса алғанда белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін.
Ескерту. Регламент 3-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 16.10.2019 № 269 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімдерді бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының (не оның сенімхат бойынша өкілінің) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесін ұсынуы болып табылады.
1) "2-разрядты спортшы", "3-разрядты спортшы", "1-жасөспірімдік-разрядты спортшы", "2-жасөспірімдік-разрядты спортшы", "3-жасөспірімдік-разрядты спортшы" спорттық разрядтарын беру туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе) көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
бастапқы спорттық ұйымның мөрімен және қолымен куәландырылған қолдаухат;
спорт түрі бойынша облыс федерациясының мөрімен куәландырылған облыстық және (немесе) қалалық жарыстар, спорт түрі бойынша аккредиттелген облыс федерациясы болмаған жағдайда, облыстық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған жарыстар немесе аудандық, қалалық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған аудандық жарыстар хаттамаларының көшірмелері;

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом государственной услуги является удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении квалификационной категории по формам, утвержденными приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры от 29 июля 2014 года № 300 "Об утверждении Правил присвоения спортивных званий, разрядов и квалификационных категорий", зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9675, или копия приказа о присвоении спортивного разряда, квалификационной категории, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 5 настоящего регламента (далее – результат государственной услуги).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 16.10.2019 № 269 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3-1. График работы Государственной корпорации – с понедельника по субботу включительно, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 до 20.00 часов без перерыва на обед, кроме воскресенья и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Сноска. Регламент дополнен пунктом 3-1 в соответствии с постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16.10.2019 № 269 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является представление услугополучателем (либо его представителя по доверенности) перечня документов необходимых для оказания государственной услуги:
1) для получения государственной услуги о присвоении спортивных разрядов: "Спортсмен 2 разряда", "Спортсмен 3 разряда", "Спортсмен 1 юношеского разряда", "Спортсмен 2 юношеского разряда", "Спортсмен 3 юношеского разряда":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
ходатайство, заверенное подписью и печатью первичной спортивной организации;
копии протоколов областных и (или) городских соревнований, заверенные печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, соревнований, заверенные печатью областного исполнительного органа по физической культуре и спорту или районных соревнований, заверенные печатью районных, городских исполнительных органов по физической культуре и спорту;

2) "біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы" біліктілік санаттарын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе) көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
стандартқа 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
кәсіптік білімі туралы дипломның көшірмесі;
жұмыс берушінің оны тоқтату күні мен негіздемесі туралы белгісі бар еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме, немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;
стандартқа 2- қосымшаға ссәйкес нысан бойынша жаттықтырушы –оқытушының спортшыларды дайындауы туралы анықтамасы;
спорт түрлері бойынша аккредителген жергілікті спорт федерацияның мөрімен куәландырылған, спорт түрі бойынша аккредителген жергілікті спорт федерациясы болмаған жағдайда, облыстық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған жарыстар хаттамаларының көшірмелері;
3) "біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екінші санатты әдіскер", "біліктiлiгi орта деңгейдегi екінші санатты әдіскер" біліктілік санаттарын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе) көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
стандартқа 1- қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
білімі туралы дипломның көшірмесі;
жұмыс берушінің оны тоқтату күні мен негіздемесі туралы белгісі бар еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме, немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;
4) "біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екінші санатты нұсқаушы-спортшы" біліктілік санатын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе) көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
стандартқа 1- қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
білімі туралы дипломның көшірмесі;
жұмыс берушінің оны тоқтату күні мен негіздемесі туралы белгісі бар еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме, немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;
спорт түрі бойынша аккредителген жергілікті спорт федерацияның мөрімен куәландырылған, аккредителген жергілікті спорт федерациясы болмаған жағдайда нұсқаушы-спортшы құрамына кіретін ұйымның мөрімен куәландырылған санат беру туралы қолдаухат;

2) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) квалификационных категорий: "тренер высшего уровня квалификации второй категории", "тренер среднего уровня квалификации второй категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 1 к стандарту;
копия диплома о профессиональном образовании;
копия трудовой книжки или трудового договора с отметкой работодателя о дате и основании его прекращения, или выписка из актов работодателя, подтверждающих возникновение и прекращение трудовых отношений на основе заключения и прекращения трудового договора, или архивная справка, содержащая сведения о трудовой деятельности работника;
справка о подготовке спортсменов тренером - преподавателем по форме согласно приложению 2 к стандарту;
копии протоколов соревнований, заверенные печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, заверенные печатью областного исполнительного органа по физической культуре и спорту;
3) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) квалификационных категорий: "методист высшего уровня квалификации второй категории", "методист среднего уровня квалификации второй категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 1 к стандарту;
копия диплома о профессиональном образовании;
копия трудовой книжки или трудового договора с отметкой работодателя о дате и основании его прекращения, или выписка из актов работодателя, подтверждающих возникновение и прекращение трудовых отношений на основе заключения и прекращения трудового договора, или архивная справка, содержащая сведения о трудовой деятельности работника;
4) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) квалификационной категории "инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 1 к стандарту;
копия диплома об образовании;
копия трудовой книжки или трудового договора с отметкой работодателя о дате и основании его прекращения, или выписка из актов работодателя, подтверждающих возникновение и прекращение трудовых отношений на основе заключения и прекращения трудового договора, или архивная справка, содержащая сведения о трудовой деятельности работника;
ходатайство, заверенное печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта о присвоении категории, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, заверенное печатью организации в которой инструктор-спортсмен числится;

3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы ұсынылған құжаттарды қарастырады және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды 1 (бір) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және дәйектілігін тексереді, комиссияның қарауына жолдайды 2 (екі) жұмыс күні;
5) 2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру жөніндегі комиссия спорттық атақ, разряд және спорт төрешісі біліктілік санатын беру немесе бас тарту туралы шешім қабылдайды 21(жиырма бір) жұмыс күні;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы комиссия хаттамасы негізінде мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын дайындайды 3 (үш) жұмыс күні;
7) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды 1 (бір) сағат;
8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркейді және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды 1 (бір) жұмыс күні.
6. Мына рәсімдерді (әрекеттерді) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (әрекеттің) нәтижелері:
1) тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат;
2) құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің басшысына беру;
3) жауапты орындаушыны айқындау;
4) құжаттарды жауапты атқарушымен комиссияға беру;
5) комиссия отырысының хаттамасы;
6) мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын дайындау;
7) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қою;
8) мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін тіркеу және Мемлекеттік корпорацияға жолдау.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне көрсетілетін қызметті берушінің мына құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) қатысады:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысы;
3) көрсетілетін қызмет берушінің комиссиясы;
4) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы.
9. Қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасындағы өзара әрекетінің (іс-қимылының) әр рәсімнің ұзақтылығын көрсетумен кезектілігінің сипаттамасы:

3) руководитель услугодателя рассматривает представленные документы и направляет их ответственному исполнителю услугодателя - 1 (один) рабочий день;
4) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту и достоверность документов, направляет их на рассмотрение комиссии - 2 (два) рабочих дня;
5) комиссия по присвоению спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья (далее - комиссия) принимает решение о присвоении или отказе спортивного звания, разряда и судейской категорий по спорту - 21 (двадцать один) рабочий день;
6) ответственный исполнитель услугодателя на основании протокола комиссии подготавливает проект результата государственной услуги - 3 (три) рабочих дня;
7) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги - 1 (один) час;
8) работник канцелярии услугодателя регистрирует и направляет результат государственной услуги в Государственную корпорацию - 1 (один) рабочий день.
7. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) расписка о приеме соответствующих документов;
2) передача пакета документов руководителю услугодателя;
3) определение ответственного исполнителя;
4) передача документов ответственным исполнителем комиссии;
5) протокол заседания комиссии;
6) подготовка проекта результата государственной услуги;
7) подписание результата оказания государственной услуги;
8) регистрация результата государственной услуги и направление в Государственную корпорацию.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения (работники) услугодателя:
1) работник канцелярии услугодателя;
2) ответственный исполнитель услугодателя;
3) комиссия услугодателя;
4) руководитель услугодателя.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры:

1) көрсетілетін қызметті алушымен құжаттарды Мемлекеттік корпорацияға тапсыру – 15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызмет берушінің кеңсесінің қызметкері құжаттарды Мемлекеттік корпорациядан қабылдайды, тіркейді және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарар қою үшін жолдайды – 15 (он бес) минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарап және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және дәйектілігін тексереді, комиссияның қарастыруына жолдайды – 2 (екі) жұмыс күні;
5) комиссия спорттық атақтар, разрядтар мен спорт бойынша төрешілік санаттар беру немесе бас тарту туралы шешім қабылдайды – 21 (жиырма бір) жұмыс күні;
6) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысы комиссия хаттамасы негізінде мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды – 3 (үш) жұмыс күні;
7) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды – 1 (бір) сағат;
8) көрсетілетін қызмет беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесін тіркейді және Мемлекеттік корпорацияға жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні.
4. Мемлекеттік корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін мемлекеттік қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
10. Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібі, көрсетілетін қызметті алушының сұрауын өңдеу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызмет алушы не оның өкілі (нотариалды расталған сенімхат бойынша) Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде қызметкерге жеке басты куәландыратын құжаттың түпнұсқасын (сәйкестендіру үшін) және осы регламентке 4-тармақта көрсетілген қажетті құжаттар тізбесін ұсынады;
2) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттарды қабылдайды, ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, құжаттардың толық топтамасы болған кезде, мыналарды көрсете отыра, алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді:
сұраудың қабылданған нөмірі мен күні;
сұратылған мемлекеттік көрсетілетін қызмет түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атауы;
құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған Мемлекеттік корпорация қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, көрсетілетін қызметті алушы өкілінің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
Құжаттарды қабылдау кезінде Мемлекеттік корпорацияның қызметкері түпнұсқалардың түпнұсқалылығын құжаттардың шығарылған электрондық көшірмелерімен салыстырып тексереді, содан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.
Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады және осы стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қолхат береді.
Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызметрегламентінде көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорация қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады және стандартқа 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.

1) представление документов услугополучателем в Государственную корпорацию - 15 (пятнадцать) минут;
2) работник канцелярии услугодателя производит прием документов поступивших из Государственной корпорации, регистрирует заявление и направляет документы руководителю услугодателя для наложения резолюции - 15 (пятнадцать) минут;
3) руководитель услугодателя рассматривает представленные документы и направляет их ответственному исполнителю услугодателя - 1 (один) рабочий день;
4) ответственный исполнитель услугодателя проверяет полноту и достоверность документов, направляет их на рассмотрение комиссии - 2 (два) рабочих дня;
5) комиссия принимает решение о присвоении или отказе спортивного звания, разряда и судейской категорий по спорту - 21 (двадцать один) рабочий день;
6) ответственный исполнитель услугодателя на основании протокола комиссии подготавливает проект результата государственной услуги – 3 (три) рабочих дня;
7) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги - 1 (один) час;
8) работник канцелярии услугодателя регистрирует и направляет результат государственной услуги в Государственную корпорацию – 1 (один) рабочий день.
4. Описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги.
10. Порядок обращения в Государственную корпорацию, длительность обработки запроса услугодателя:
1) для получения государственной услуги услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) при обращении в Государственную корпорацию представляет работнику оригинал документа удостоверяющего личность (для идентификации) и перечень необходимых документов указанных в пункте 4 к настоящему регламенту;
2) работник Государственной корпорации принимает документы, проверяет полноту представленных документов, при наличии полного пакета документов выдает получателю расписку о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и название приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника Государственной корпорации, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества представителя услугополучателя, и их контактные телефоны.
При приеме документов работник Государственной корпорации сверяет подлинность оригиналов с воспроизведенными электронными копиями документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному настоящим регламентом государственной услуги, работник Государственной корпорации отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 3 к стандарту.

Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 04.06.2018 № 155 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
13. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті электрондық нысанда "электрондық үкіметтің" веб-порталы арқылы көрсетілмейді.
"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы,2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органының дене шынықтыру және спорт саласындағы көрсетілетін қызметті берушілердің тізбесі
Атаулары
Мекенжайлары
Жұмыс кестесі
1
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Айыртау ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Уәлиханов к., 44
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново ауылы, Труд к.,16
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
3
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское кенті, Аблай хан к., 19
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленина к., 10
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Дружба к., 6
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
6
"Қызылжар ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Гагарин к., 14
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаево қаласы, Юбилейный к., 45
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
8
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлют қаласы, Коммунальный к., 27
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
9
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Тайынша ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Астана к., 169
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
10
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Тимирязев ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Уәлиханов к., 1
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов к., 83
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
12
"Шал ақын ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Желтоқсан к., 15
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
13
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Ломоносов к., 1
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
14
"Петропавл қаласы әкімдігінің дене тәрбиесі және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен

Сноска. Пункт 12 в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 04.06.2018 № 155 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
13. Государственная услуга в электронной форме через веб-портал "электронного правительства" не оказывается.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
Перечень услугодателей в области физической культуры и спорта местного исполнительного органа района, города областного значения
Наименование
Адрес
График работы
1
Коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Уалиханова, 44.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
2
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда,16
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
3
Коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, поселок Новоишимский, улица Аблай хана, 19.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
4
Коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 10.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
5
Коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район, село Пресновка, улица Дружбы, 6.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
6
Коммунальное государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел физической культуры и спорта"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Бишкуль, улица Гагарина, 14.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
7
Коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная, 45.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, город Мамлютка, улица Коммунальная, 27.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
9
Коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица Астаны, 169
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
10
Коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Уалиханова, 1.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
11
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Уалиханова, 83.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
12
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, город Сергеевка, улица Желтоксан, 15.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
13
Коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Талшик, улица Ломоносова,1.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
14
Коммунальное государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта акимата города Петропавловска"
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан

"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру"мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру"
Шартты белгілер:

Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
Условные обозначения: