Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында есеп құралдары жоқ тұтынушылар үшін, сумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтердің тұтыну нормаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 сәуірдегі № 133 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 сәуірде № 4169 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 34) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета, в городе Петропавловск Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 4 апреля 2017 года № 133. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 апреля 2017 года № 4169
В соответствии с подпунктом 34) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса берілген Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласында есеп құралдары жоқ тұтынушылар үшін, сумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтердің тұтыну нормалары бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің энергетика және коммуналдық - тұрғын үй шаруашылық басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемеге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Қ. Ақсақалов

1. Утвердить прилагаемые нормы потребления коммунальных услуг по водоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета, в городе Петропавловске Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на коммунальное государственное учреждение "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства акимата Северо-Казахстанской области"
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
К. Аксакалов