"Қазақстан Республикасы Солтүстік Қазақстан облысы "Аққайың ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілері қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 40-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 9-9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 ақпанда № 4044 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққайың ауданы мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 40-4 "Қазақстан Республикасы Солтүстік Қазақстан облысы "Аққайың ауданы мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы әкімшілік мемлекеттік қызметшілері қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 3721 тіркелген, 2016 жылғы 5 мамырдағы "Аққайың" газетінде, 2016 жылғы 5 мамырдағы "Колос" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
VI шақырылған IХ сессия
төрағасы
В. Заика
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
С. Мұқанов

О признании утратившим силу решение маслихата Аккайынского района от 18 марта 2016 года № 40-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Аккайынского района" Северо-Казахстанской области Республики Казахстан
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 января 2017 года № 9-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 февраля 2017 года № 4044
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Аккайынского района от 18 марта 2016 года № 40-4 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Аккайынского района" Северо-Казахстанской области Республики Казахстан" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3721 от 19 апреля 2016 года, опубликовано 5 мая 2016 года в газете "Аққайың", 5 мая 2016 года в газете "Колос").
2. Данное решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель
IХ сессии VI созыва
В. Заика
Секретарь маслихата
Аккайынского района
C. Муканов