"2017-2019 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2017 жылғы 10 тамыздағы № 14-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 тамызда № 4294 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 4016 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық ақтілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2017 жылға мына көлемдерде:
1) кірістер – 2694019,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 583127 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 11368 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 18257 мың теңге,
трансферттердің түсімі – 2081267,1 мың теңге;
2) шығындар - 2768401,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 15087 мың теңге, соның ішінде: бюджеттік кредиттер - 23825 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 8738 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге,
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 89469,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 89469,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі - 23825 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 8738 мың теңге;
б бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 74382,1 мың т теңге.";
10) тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2017 жылына арналған аудан жергілікті атқарушы органның резерві 5674 мың теңге сомада бекітілсін.".
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
ХIV сессиясының төрағасы Ә. Ақмамбаева
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
хатшысы С. Мұқанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2017 жылғы 10 тамыздағы № 14-1 шешіміне 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Соммасы, мың теңге

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете Аккайынского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 10 августа 2017 года № 14-1 Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 августа 2017 года № 4294
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете Аккайынского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4016 от 10 января 2017 года, опубликовано 21 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы- 2694019,1 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 583127 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям - 11368 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала      - 18257 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 2081267,1 тысяч тенге;
2) затраты – 2768401,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 15087 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 23825 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 8738 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 89469,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета - 89469,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 23825 тысяч тенге;
погашение займов -8738 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 74382,1 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 5674 тысяч тенге.".
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель ХIV сессии
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области А. Акмамбаева
Секретарь маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области С. Муканов
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 10 августа 2017 года № 14-1
Приложение 1
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 22 декабря 2016 года № 8-1
Бюджет Аккайынского района на 2017 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге

163 847
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
141 995
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
21 852
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
17 526
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 729
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 435
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 362
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлiмi
21 863
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 554
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
650
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
659
2
Қорғаныс
11 064
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімнің аппараты
11 064
005
Жалпы бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 024
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 540
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
500
4
Білім беру
1 775 709,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
1 755 489,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 669
003
Жалпы білім беру
1 498 646,9
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
25 302
006
Балаларға қосымша білім беру
49 292
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
77 123
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
241
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
8 466
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

163 847
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
141 995
022
Капитальные расходы государственного органа
21 852
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
17 526
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
8 729
013
Капитальные расходы государственного органа
7 435
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1 362
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 863
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления
коммунальной собственностью района (города областного значения)
20 554
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
650
015
Капитальные расходы государственного органа
659
2
Оборона
11 064
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11 064
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 024
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 540
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
500
4
Образование
1 775 709,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 755 489,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 669
003
Общеобразовательное обучение
1 498 646,9
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
25 302
006
Дополнительное образование для детей
49 292
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
77 123
012
Капитальные расходы государственного органа
241
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 466
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению