Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 сәуірдегі № 131 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 маусымда № 4223 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 04.10.2022 № 377 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы бойынша аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 04.10.2022 № 377 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Тастеміров
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
______________ Қ.Ақсақалов

Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2017 года № 131. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 июня 2017 года № 4223.
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 04.10.2022 № 377 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог районного значения по Айыртаускому району Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 04.10.2022 № 377 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Северо-Казахстанской области
______________ К.Аксакалов