2017 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 маусымда № 203 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 шілдеде № 4273 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қарашадағы № 366 қаулысымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Айыртауском районе Северо - Казахстанской области на 2017 год
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 20 июня 2017 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 июля 2017 года № 4273. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10 ноября 2017 года № 366

Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 10.11.2017 № 366 қаулысымен (бұқаралық ақпарат құралдарында алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2017 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 10.11.2017 № 366 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования в средствах массовой информации).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Айыртауского района Северо - Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Айыртауском районе Северо-Казахстанской области на 2017 год согласно приложению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастеміров
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 маусым № 203 қаулысына қосымша
2017 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымының әкімшілік-территориалдық орналасуы
Мектепке дейінгі білім беру мен тәрбие ұйымдары тәрбиеленушілерінің саны
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күнді шағын орталық
Мектеп жанындағы толық емес күнді шағын орталық
Мектеп жанындағы толық күнді шағын орталық
өзіндік
Мектеп жанындағы толық емес күнді шағын орталық
өзіндік
Айыртау ауданы

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо–Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Тастемиров
Приложение
к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области № 203 от 20 июня 2017 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях Айыртауского района Северо-Казахстанской области на 2017 год
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников
организаций дошкольного воспитания
и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
Айыртауский район

681
268
624
50
0
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Балапан" ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
22
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Балдырған" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
12
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Колосок" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
50
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Родничок" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
45
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Қарлығаш" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
30
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Рудный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
34
16
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Кирилловка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
34
5
8
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Каменноброд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
10
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Имантау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
75
12
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Арықбалық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
50
25
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Антоновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
11
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Бірлестік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
29
13
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Златогорская орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
24
14
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Заря негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
15
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Қаратал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
16
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Лавровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
17
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Ақан Борлық орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
18
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Верхний Борлық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
19
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Воскресеновка орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
20
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Егінді-Ағаш орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
21
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Қарақамыс негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
22
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Наследниковка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
23
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Өскен негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
24
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Борлық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
25
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Целинный бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
26
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемес "Сулыкөл бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
27
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Матвеевка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
28
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі "Комаровка орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
29
ЖК Ниятуллаев С.С.
"Балауса" шағын орталығы
50
30
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Балапан" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
20
31
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Балдырған" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
34
32
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Колосок" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

681
268
624
50
0
1
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Балапан" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
22
2
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Балдырган" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел
образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
12
3
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Колосок" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
50
4
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Родничок" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
45
5
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Карлыгаш" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
30
6
Коммунальное государственное учреждение "Рудная средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
34
16
7
Коммунальное государственное учреждение "Кирилловская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
34
5
8
Коммунальное государственное учреждение "Каменнобродская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
25
10
9
Коммунальное государственное учреждение "Имантауская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
75
12
10
Коммунальное государственное учреждение "Арыкбалыкская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
50
25
11
Коммунальное государственное учреждение "Антоновская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
25
11
12
Коммунальное государственное учреждение "Бирлестыкская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
29
13
Коммунальное государственное учреждение "Златогорская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
24
14
Коммунальное государственное учреждение "Заринская основная школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
13
15
Коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
14
16
Коммунальное государственное учреждение "Лавровская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
16
17
Коммунальное государственное учреждение "Акан-Бурлукская неполная средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
10
18
Коммунальное государственное учреждение "Верхнебурлукская основная школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
4
19
Коммунальное государственное учреждение "Воскресеновская неполная средняя школа"коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
10
20
Коммунальное государственное учреждение "Егинды-Агашская неполная средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
9
21
Коммунальное государственное учреждение "Каракамысская основная школа" государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
8
22
Коммунальное государственное учреждение "Наследниковская начальная школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
5
23
Коммунальное государственное учреждение "Оскеньская основная школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
10
24
Коммунальное государственное учреждение "Бурлукская основная школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
8
25
Коммунальное государственное учреждение "Целинная начальная школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
12
26
Коммунальное государственное учреждение "Сулыкольская начальная школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
10
27
Коммунальное государственное учреждение "Матвеевская начальная школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
6
28
Коммунальное государственное учреждение "Комаровская неполная средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
15
29
ИП Ниятуллаев С. С.
Мини-центр "Балауса"
50
30
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Балапан" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
20
31
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Балдырган" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
34
32
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Колосок" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"

200
33
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Родничок" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
265
34
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Қарлығаш" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
3
35
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Айыртау орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
26
36
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Әлжан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
14
37
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Аксеновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
20
38
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Ақан-борлық бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
13
39
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Береславка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
40
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Гусаковка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
41
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Дауқара орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
24
42
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Елецкая орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
17
43
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Карасевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
44
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Қызыл-Әскер орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
45
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Казанка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
28
46
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Кутузовка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
47
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммунлдық мемлекеттік мекемесі "Лобан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
60
48
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Мәдениет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
49
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Новосветловка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
25
50
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Сырымбет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
16
51
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Целинный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
15
52
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Шалқар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
18
53
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі "Шүкүрлік негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
Кестенің жалғасы
Ұйым атауы
Мектепке дейінгі мекемелердің жан басына шаққандағы айына қаржыландыру өлшемі (теңге).
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күнді шағын орталық
Мектеп жанындағы толық емес күнді шағын орталық
Мектеп жанындағы толық күнді шағын орталық
өзіндік
Мектеп жанындағы толық емес күнді шағын орталық
өзіндік
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Балапан" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
19380
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Балдырған" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
19380
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Колосок" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
19380
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Родничок" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
19380
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Қарлығаш" ясли -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

200
33
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Родничок" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
265
34
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Карлыгаш" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
3
35
Коммунальное государственное учреждение "Айыртауская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
26
36
Коммунальное государственное учреждение "Альжанская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
14
37
Коммунальное государственное учреждение "Аксеновская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
20
38
Коммунальное государственное учреждение "Акан-Бурлукская начальная школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
13
39
Коммунальное государственное учреждение "Береславская начальная школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
8
40
Коммунальное государственное учреждение "Гусаковская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
16
41
Коммунальное государственное учреждение "Даукаринская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
24
42
Коммунальное государственное учреждение "Елецкая средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области
17
43
Коммунальное государственное учреждение "Карасевская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
18
44
Коммунальное государственное учреждение "Кызыл-Аскерская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
10
45
Коммунальное государственное учреждение "Казанская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
28
46
Коммунальное государственное учреждение "Кутузовская основная школа" акимата государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
15
47
Коммунальное государственное учреждение "Лобановская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
60
48
Коммунальное государственное учреждение "Мадениетская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
12
49
Коммунальное государственное учреждение "Новосветловская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
25
50
Коммунальное государственное учреждение "Сырымбетская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
16
51
Коммунальное государственное учреждение "Целинная средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
15
52
Коммунальное государственное учреждение "Шалкарская средняя школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
18
53
Коммунальное государственное учреждение "Шукурлюкская основная школа" коммунальное государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
12
Продолжение таблицы
Наименование организации
Размер подушевого финансирования
в дошкольных организациях в месяц (тенге).
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
1
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Балапан" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
19380
2
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Балдырган" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
19380
3
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Колосок" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
19380
4
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Родничок" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
19380
5
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли - сад "Карлыгаш" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, коммунальное государственное учреждение "Отдел образования акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области"