"Ақжар аудандық мәслихаттың аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 37-2 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қаңтардағы № 10-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 ақпанда № 4045 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 37-2 "Ақжар аудандық мәслихаттың аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3395 2015 жылғы 30 қыркүйекте тіркелген және 2015 жылғы 24 қазанда "Акжарские вести" № 44 аудандық газетінде және 2015 жылғы 24 қазанда "Нұрлы Ел" № 44 аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Р.Сейтов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихаттың
хатшысы
А.Хоршат

О признании утратившим силу решения Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 08 сентября 2015 года № 37-2 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акжарского районного маслихата"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 23 января 2017 года № 10-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 февраля 2017 года № 4045
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Акжарского районного маслихата" от 08 сентября 2015 года № 37-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3395 от 30 сентября 2015 года и опубликованное 24 октября 2015 года в районной газете "Акжарские вести" № 44 и 24 октября 2015 года в районной газете "Нұрлы Ел" № 44).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Председатель сессии
Акжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Р.Сейтов
Секретарь Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А.Хоршат