"2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 18-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 қыркүйекте № 4316 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 "2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3997 2017 жылғы 5 қаңтарда тіркелген және 2017 жылғы 1 қаңтарда "Акжарские вести" газетінде және 2017 жылғы 1 қаңтарда "Нұрлы-ел" № 2 газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгертулер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес 2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2017 жылға мына көлемде:
1) кірістер – 2 572 990,3 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 325 116,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 571 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 10 000 мың теңге;
трансферттердің түсуі – 2 230 302,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 617 294,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 106 093 мың теңге, соның ішінде:
2
бюджеттік кредиттер – 122 526 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 16 433 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, сонымен қатар:
қаржылық активтер сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекетке қаржылық активтерді сатудан түскен түсім – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9-1 "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 12 сентября 2017 года № 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 25 сентября 2017 года № 4316
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Акжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9-1 "О бюджете Акжарского района Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3997 от 5 января 2017 года и опубликованное 13 января 2017 года в газете "Акжарские вести" № 2 и 13 января 2017 года в газете "Нурлы-ел" № 2) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Акжарского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 572 990,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 325 116,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 571 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 230 302,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 617 294,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 106 093 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122 526 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 433 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -150 397,4 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 150 397,4 мың тенге.
Көрсетілген шешімінің 1, 4, 8, 9 қосымшаны осы шешімінің 1, 2, 3, 4 қосымша сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы А.Прокофьев
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихаттың
Хатшысы А.Хоршат
2017 жылғы 12 қыркүйектегі № 18-1 Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаттың шешіміне 1 қосымша
2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 9-1 Солтүстік Қазақстан облысының Ақжар аудандық мәслихаттың шешіміне 1 қосымша
Ақжар ауданының 2017 жылға арналған бюджеті
1. Табыс
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
1
2
3
4
5
ТАБЫС

5) дефицит (профицит) бюджета – -150 397,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 150 397,4 тысяч тенге.
Приложение 1, 4, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области А.Прокофьев
Секретарь
Акжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области А.Хоршат
Приложение 1 к решению Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 сентября 2017 года № 18-1 Приложение 1 к решению Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 9-1
Бюджет Акжарского района на 2017 год 1. Доходы
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
ДОХОДЫ

85425
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
85425
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7040
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
25982
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5265
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
341
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12338
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34459
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
125469,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
12447,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10772,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2349
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3878,2
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
4545
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1675
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1675
2
Әлеуметтiк көмек
91452,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
91452,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
53116
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6946
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
727,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
6269,4
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7395
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16998
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21570
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21408
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20441,4
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

85425
464
Отдел образования района (города областного значения)
85425
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7040
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
25982
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5265
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
341
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12338
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34459
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
125469,3
1
Социальное обеспечение
12447,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
10772,2
005
Государственная адресная социальная помощь
2349
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3878,2
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
4545
464
Отдел образования района (города областного значения)
1675
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1675
2
Социальная помощь
91452,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
91452,1
002
Программа занятости
53116
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6946
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
727,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6269,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7395
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16998
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21570
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21408
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
20441,4
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат