Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2017 жылғы 15 мамырдағы № 11-3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 маусымда № 4218 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 4021 тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда "Есіл өңірі" және 2017 жылғы 23 қаңтарда "Новости Приишимья" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 708 893 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 132 472 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 63 657 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 85 538 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 427 226 мың теңге;
2) шығыстар – 6 742 687 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 54 657 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі – 78 280 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу – 23 623 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы- - 6000 мың тенге, соның ішінде:
қаржылық активтерді алу – 0;
қаржылық активтерді студан түскен түсімдер - 6 000 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 82 451мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру бюджеттің (профицитты пайдалану) – 82 451 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 78 280 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 623 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қалдығын орындау -27 794 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын, осы шешімнің қосымшасына сәйкес.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
XI сессиясының төрағасы
В. Авраменко
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков

О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 21 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2017-2019 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 15 мая 2017 года № 11-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 июня 2017 года № 4218
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4021 от 12 января 2017 года, опубликовано в районной газете "Есіл өңірі" от 23 января 2017 года и "Новости Приишимья" от 23 января 2017 года) следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 708 893 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 132 472 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 63 657 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 85 538 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 427 226 тысяч тенге;
2) затраты – 6 742 687 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 54 657 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 78 280 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 623 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 6000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов - 6000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 82 451 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82451 тысяч тенге:
поступление займов – 78 280 тысяч тенге;
погашение займов – 23 623 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 794 тысячи тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель ХI сессии
маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
В. Авраменко
Секретарь маслихата района
имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

241 933,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
225 590,6
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8 133,2
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 500
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
6 709,8
2
Қаржылық қызмет
292
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
292
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
292
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
50 250
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 110
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 910
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 000
106
Әлеуметтік, табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резерві есебінен іс-шаралар өткізу
200
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
30 140
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 140
02
Қорғаныс
23 584,8
1
Әскери мұқтаждар
16 667,8
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
16 667,8
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16 667,8
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
6 917
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 917
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
6 642
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
275
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2 758
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
2 758
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 758
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

241 933,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
225 590,6
022
Капитальные расходы государственного органа
8 133,2
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 500
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
6 709,8
2
Финансовая деятельность
292
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
292
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
292
9
Прочие государственные услуги общего характера
50 250
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 110
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13 910
013
Капитальные расходы государственного органа
6 000
106
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций социального, природного и техногенного характера
200
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
30 140
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
30 140
02
Оборона
23 584,8
1
Военные нужды
16 667,8
122
Аппарат акима района (города областного значения)
16 667,8
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16 667,8
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
6 917
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 917
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
6 642
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
275
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2 758
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
2 758
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2 758
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

13 833,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 475
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
88 710
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
16 914
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 453,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25 190
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 974
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 674
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
300
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
216
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 978 245,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы
464 233,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
362
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру
362
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
24 011
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
24 011
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
439 860,2
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
439 860,2
2
Коммуналдық шаруашылық
1 491 459
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 216
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3 216
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 488 243
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
10 000
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 478 243
3
Елді-мекендерді көркейту
22 553
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

13 833,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 475
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
88 710
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
16 914
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 453,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25 190
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 974
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 674
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
300
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
216
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 978 245,2
1
Жилищное хозяйство
464 233,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
362
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
362
464
Отдел образования района (города областного значения)
24 011
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
24 011
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
439 860,2
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
439 860,2
2
Коммунальное хозяйство
1 491 459
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 216
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3 216
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 488 243
028
Развитие коммунального хозяйства
10 000
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 478 243
3
Благоустройство населенных пунктов
22 553
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа