Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихаты 2017 жылғы 27 қарашадағы № 15-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 желтоқсанда № 4401 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8-1 "2017-2019 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 12 қаңтардағы № 4021 тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда "Есіл өңірі", 2017 жылғы 23 қаңтарда "Новости Приишимья" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған аудандық бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 709 893,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 192 454 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 35 545,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім – 93 304 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 382 589,6 мың теңге;
2) шығыстар – 6 750 689,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 60 465 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі – 84088,5 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу – 23 623,5 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы – - 6000 мың тенге, соның ішінде:
қаржылық активтерді алу – 0;
қаржылық активтерді студан түскен түсімдер - 6 000 мың тенге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 88 259 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру бюджеттің (профицитты пайдалану) – 88 259 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 84 088,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 623,5 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қалдығын орындау -27 794 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын, осы шешімнің қосымшасына сәйкес.

О внесении изменения в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 21 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2017-2019 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 27 ноября 2017 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 декабря 2017 года № 4401
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 8-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4021 от 12 января 2017 года, опубликовано в районных газетах 23 января 2017 года "Есіл өңірі" и 23 января 2017 года "Новости Приишимья") следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 709 893,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 192 454 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 35 545,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 93 304 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 382 589,6 тысяч тенге;
2) затраты – 6 750 689,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 60 465 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 84 088,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 623,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 6000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов -       6000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 88 259 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 88 259 тысяч тенге:
поступление займов – 84 088,5 тысячи тенге;
погашение займов – 23 623,5 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 794 тысячи тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.

216 185,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
74 420,3
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 602,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
914,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
87 835
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 975,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
25 437,8
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
24 667,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24 451,6
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 219,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
232,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
216
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
216
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 942 903,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
447 082,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
754,7
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
754,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
24 011
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
24 011
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
422 317
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
422 317
2
Коммуналдық шаруашылық
1 468 110,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 023,9
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3 023,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 465 086,7
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

216 185,8
002
Программа занятости
74 420,3
006
Оказание жилищной помощи
1 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 602,3
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
914,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
87 835
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 975,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
25 437,8
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
24 667,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24 451,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 219,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
232,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
216
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
216
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 942 903,3
1
Жилищное хозяйство
447 082,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
754,7
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
754,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
24 011
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
24 011
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
422 317
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
422 317
2
Коммунальное хозяйство
1 468 110,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 023,9
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3 023,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 465 086,7
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения