Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2017 жылғы 20 қарашадағы № 15-4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 желтоқсанда № 4408 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағыауданы
мәслихатыныңXV сессиясы төрайымы
Л. Әбдрахманова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы
мәслихатыныңхатшысы
Е. Әділбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 ноября 2017 года № 15-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 декабря 2017 года № 4408
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХV сессии маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Л. Абдрахманова
Секретарьмаслихата района
имениГабита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение
к решению маслихата
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области