2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоишим ауылдық округінің бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 18 қаңтарда № 4550 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоишим ауылдық округінің бюджеті бекітілсін, соның ішінде 2018 жылға арналғаны келесі көлемдерде:
1) кірістер – 123 323,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 98 616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі – 24 707,2 мың теңге;
2) шығындар – 123 323,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 07.12.2018 № 36-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне сәйкес, 2018 жылға арналған ауылдық округтің бюджеті келесі салықтық түсімдер есебінен қалыптастырылатындығы белгіленсін:
ауыл, ауылдық округ аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын табыстары бойынша жеке табыс салығы;
мүлкі ауыл, ауылдық округ аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықтар;
жер учаскесі ауыл аумағында орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын елді мекендер жерлеріне салынатын жер салығы;
ауыл аумағында тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдарына салынатын салық;
сыртқы (көрнекі) жарнаманы ауылдық округ аумақтары арқылы өтетін республикалық, облыстық және аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде және ауылдағы үй – жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте орналастырғаны үшін төлемақы.

О бюджете Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 января 2018 года № 4550.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 323,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 98 616 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 24 707,2 тысяч тенге;
2) затраты – 123 323,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 07.12.2018 № 36-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить, что доходы бюджета сельского округа на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории села, сельского округа;
налогов на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории села, сельского округа;
земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в селе;
налога на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в селе;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования республиканского, областного и районного значения, проходящих через территорию села, сельского округа и на открытом пространстве за пределами помещений в селе.

3. Аудандық бюджетке бюджеттік алулар көлемі 29 180 мың теңгеде белгіленсін.
4. Бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақыны толық көлемде төлеу қамтамасыз етілсін.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының
ХVІІ сессиясының төрайымы
Л. Әбдрахманова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
аудан мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков

3. Установить объем бюджетного изъятия в районный бюджет в сумме 29 180 тысяч тенге.
4. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель XVII сессии
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Л. Абдрахманова
Cекретарь
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков

Аудан мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-1 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Новоишим ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 07.12.2018 № 36-1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сома (мың теңге)
1. Кірістер
123 323,2
1
Салықтық түсімдер

Приложение 1 к решению районного маслихата от 25 декабря 2017 года № 17-1
Бюджет на 2018 год Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 07.12.2018 № 36-1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1. Доходы
123 323,2
1
Налоговые поступления