"2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/49 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 24 қазандағы № 20/102 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 қарашада № 4363 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 9/49 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4005 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі) келесі өзгертулер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2017-2019 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 3 775 445,2 мың теңге;
сонымен қатар:
салық түсімдері 486 300 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер 6 511 мың теңге;
негізгі капиталдан түскен түсімдер 12 493 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен 3 270 141,2 мың теңге;
2) шығындар 3 833 698,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу 38 014 мың теңге;
соның ішінде:
бюджеттік несиелер 57 859 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу 19 845 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар
бойынша сальдо 0 мың теңге;
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін
сатудан түскен түсімдер 0 мың теңге;
5) бюджеттік тапшылық (профицит) - 96 267,6 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын
(профицитті қолдану) қаржыландыру 96 267,6 мың теңге;
қарыздардың түсімі 57 859 мың теңге;
қарыздарды өтеу 19 845 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың қолданылатын
қалдықтары 58 253,6 мың теңге.";
17 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"17. 2017 жылға арналған Есіл ауданының жергілікті атқарушы органының резерві 9 834 мың теңге сомаға бекітілсін.";
аталған шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 9/49 "О бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы"
Решение маслихита Есильского района Северо-Казахстанской области от 24 октября 2017 года № 20/102. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 ноября 2017 года № 4363
В соответствии со статьей 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2016 года № 9/49 "О бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4005, опубликовано 19 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Есильского района Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы 3 775 445,2 тысяч тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям 486 300 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 6 511 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 12 493 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 3 270 141,2 тысяч тенге;
2) затраты 3 833 698,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 38 014 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 57 859 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 19 845 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов
государства                                      0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 96 267,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета 96 267,6 тысяч тенге;
поступление займов 57 859 тысяч тенге;
погашение займов 19 845 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 58 253,6 тысяч тенге.";
Пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить резерв местного исполнительного органа Есильского района на 2017 год в сумме 9 834 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

16 376
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
109 956,1
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
102 386,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 570
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
184 953
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
177 032
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 717
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 204
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19 630
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 544
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 086
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27 749
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 249
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
2
Қорғаныс
10 129
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 129
005
Жалпыға бірдей әскери міндеттің орындалуы шеңберіндегі іс-шаралар
6 877
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2 670
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
582
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
784
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
784
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
784
4
Білім
2 452 076,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 763
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 763
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 414 313,5
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
63 936
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

16 376
122
Аппарат акима района (города областного значения)
109 956,1
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
102 386,1
003
Капитальные расходы государственного органа
7 570
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
184 953
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа.
177 032
022
Капитальные расходы государственного органа
4 717
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 204
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района ( города областного значения)
19 630
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16 544
013
Капитальные расходы государственного органа
3 086
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27 749
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27 249
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
2
Оборона
10 129
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 129
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 877
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2 670
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
582
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно- исполнительная деятельность
784
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
784
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
784
4
Образование
2 452 076,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 763
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 763
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 414 313,5
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
63 936
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

168 193
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
6 807
029
Балалар мен жасөспірімдердің психологиялық денсаулықтарын зерттеу және тұрғындарға психологиялық-медициналық педагогикалық көмек көрсету
13 734
003
Жалпы білім беру
2 041 742,5
006
Балаларға қосымша білім беру
34 407
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 700
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
66
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
35 556
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1 351
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
33 821
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
35 000
017
Спорт бойынша балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім
35 000
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
221 278
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
185 404
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
62 648
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 810
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 695
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек
11 534
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
56 512
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақы
2 184
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
14 494
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
17 035
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
12 492
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 275
008
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша қоғам көлігінде (таксиден басқа) жол жүру жеңілдігі түрінде білім ұйымдарында күндізгі оқу түріндегі білім алушылар мен тәрбиеленушілерді әлеуметтік қолдау
2 080
030
Патронатты тәрбиеге берілген баланы (балаларды) күту
2 209
031
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды отбасылық үлгідегі балалар үйі мен асырап алған отбасыларда мемалекеттік қолдау

168 193
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка(детей), оставшегося без попечения родителей
6 807
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 734
003
Общеобразовательное обучение
2 041 742,5
006
Дополнительное образование для детей
34 407
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 700
012
Капитальные расходы государственного органа
66
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35 556
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1 351
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
33 821
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
35 000
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
35 000
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
221 278
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
185 404
002
Программа занятости
62 648
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 810
005
Государственная адресная социальная помощь
2 695
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11 534
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
56 512
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
2 184
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
14 494
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
17 035
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
12 492
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 275
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 080
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 209
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях