2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/123 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 4491 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 75 бабы 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
кірістер 14 390 мың теңге;
соның ішінде:
салық түсімдері 11 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері 2 396 мың теңге;
шығындар 14 390 мың теңге;
қаржылық активтердегі операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) 0 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті қолдану) қаржыландыру 0 мың теңге.
2. 2018 жылға арналған ауылдық бюджеттің кірісі Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексіне сәйкес, келесі салық түсімдері есебінен құрылатыны белгіленсін:
ауылдық округтің аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын кірістері бойынша жеке табыс салығы;
мүлкі ауылдық округтің аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер учаскесі ауылда орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;
ауылда тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы.
3. 2018 жылға төлем көзінен салық салынбайтын кірістерден жеке табыс салығы бойынша ауылдық округ салықтарынан жалпы түсім сомаларын бөлу 100 пайызда белгіленсін.
4. Корнеевка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен 2018 жылға берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 2 396 мың теңге, 2019 жылға 5 208 мың теңге; 2020 жылға 5 574 мың теңге сомасында көзделсін.

О бюджете Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы
Решение маслихита Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 24/123. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2018 года № 4491
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
доходы 14 390 тысяч тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям 11 994 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов 2 396 тысяч тенге;
затраты 14 390 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета 0 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тысяч тенге.
2. Установить, что доходы сельского бюджета на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 января 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории сельского округа;
налог на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории сельского округа;
земельный налог на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в селе;
налог на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в селе.
3. Установить на 2018 год распределение общей суммы поступлений от налогов сельского округа, по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты -100 процентов.
4. Предусмотреть на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету Корнеевского сельского округа в сумме 2 396 тысяч тенге, на 2019 год 5 208 тысяч тенге, на 2020 год 5 574 тысяч тенге.

5. Корнеевка ауылдық округі бойынша 2018-2020 жылдарға арналған шығындар 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес белгіленсін.
6. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
А.Қалыбаева
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының хатшысы
А.Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 24/123 шешіміне 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округінің 2018 жылдарға арналған бюджеті
Санаты
Сынып
Сыныпша
Атауы
2018 жыл сомасы (мың теңге)
I. Табыстар

5. Установить расходы на 2018-2020 годы по Корнеевскому сельскому округу согласно приложениям 1, 2, 3.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Калыбаева
Секретарь
маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Бектасова
Приложение 1 к решению маслихата Есильского районаСеверо-Казахстанской области от 27 декабря 2017 года № 24/123
Бюджет Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2018 год
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2018 год
I. Доходы