"Есіл ауданы Явленка селосында көшелер атын өзгерту туралы" 2008 жылғы 14 наурыздағы №14 Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка селолық округі әкімінің шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 12 мамырдағы № 30 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 маусымда № 4207 болып тіркелді
2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37 бабына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 26 бабына сәйкес, ауылдық округ әкімі ШЕШТІ:
1. "Есіл ауданы Явленка селосында көшелер атын өзгерту туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде № 13-6-86 тіркелді, аудандық "Ишим" 16 (8369), "Есіл Таңы" 16 (8369) газеттерінде 2008 жылғы 18 сәуірде жарияланған) 2008 жылғы 14 наурыздағы № 14 Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка селолық округі әкімінің мемлекеттік тілдегі шешіміне өзгеріс енгізілсін:
шешімнің атауында "селосында" сөзі "ауылында" деп ауыстырылсын,
"селолық" сөзі "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын;
мәтіндегі "селосы" сөзі "ауылы" деп ауыстырылсын, "селосындағы" сөзі "ауылындағы" деп ауыстырылсын;
орыс тіліндегі мәтін өзгертусіз қалдырылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е.Мұстафин

О внесение изменений в решение акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 14 марта 2008 года № 14 "О переименовании улиц в селе Явленка Есильского района"
Решение акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области от 12 мая 2017 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 июня 2017 года № 4207
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Явленского сельского округа Есильского района Северо - Казахстанской области на государственном языке от 14 марта 2008 года № 14 "О переименовании улиц в селе Явленка Есильского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-6-86, опубликовано 18 апреля 2008 года в газетах "Есіл Таңы" 16 (8369), "Ишим" 16 (8369)) следующие изменения:
в заголовке решения слово "селосында" заменить на "ауылында", слово "селолық" заменить словом "ауылдық";
по тексту слова "селосы" заменить на "ауылы", "селосындағы" заменить на "ауылындағы";
текст на русском языке оставить без изменения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е.Мустафин