"2017-2019 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 26 желтоқсандағы 7/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 27 маусымдағы № 13/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 шілдеде № 4260 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына және 111-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Занының 26-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" Жамбыл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы 7/1 шешіміне (2017 жылы 10 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілердің № 4011 мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелді, 2017 жылы 10 ақпан "Ауыл арайы" газетінде, 2017 жылы 10 ақпан "Сельская новь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-ші тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 026 600 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 388 423 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 615 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 16 130 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 602 432 мың теңге;
2) шығындар – 4 107 207,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 014 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 44 246 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 232 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 119 621,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 119 621,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 44 246 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 232 мың теңге;
бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары – 80 607,2 теңге.";
8-ші тармақтың 6) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге - 135 985,9 мың теңге.";
10-шы тармақтың 3), 5), 8), 13) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 7/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2017-2019 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 июня 2017 года № 13/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 июля 2017 года № 4260
В соответствии со статьями 106, 109 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Жамбылского района от 26 декабря 2016 года № 7/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2017 года № 4011, опубликовано в газете "Ауыл арайы"10 февраля 2017 года, в газете "Сельская новь" 10 февраля 2017 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции
"1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района Северо-Казахстанской области на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 026 600 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 388 423 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 19 615 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 16 130 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 602 432 тысячи тенге;
2) затраты – 4 107 207,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 014 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 246 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 232 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – - 119 621,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 119 621,2 тысяч тенге:
поступление займов – 44 246 тысяч тенге;
погашение займов – 5 232 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 80 607,2 тысяч тенге.";
подпункт 6) пункта 8 изложить в новой редакции:
"6) 135 985,9 тысяч тенге – на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках развития продуктивной занятости и массового предпринимательства.";
подпункты 3), 5), 8), 13) пункта 10 изложить в новой редакции:

"3) ЭКСПО -2017 қатысу үшін оқушыларды Астана қаласына жіберуге – 11 138 мың теңге;
5) аудандық маңызы бар автожолдардың қиыршықтасты төсемін ағымды жөндеуге - 266 281 мың теңге, соның ішінде:
Жамбыл ауданының KTGA-18 "Благовещенка - Архангелка" - 199 136 мың теңге;
Жамбыл ауданының "Сәбит ауылына кіреберіс жолы" - 56 000 мың теңге;
Жамбыл ауданының "Талпын ауылына кіреберіс жолы" - 11 145 мың теңге;
8) білім ұйымдарына оқулықтар сатып алу және жеткізуге – 12 856 мың теңге;
13) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка ауылы Файзулин көшесі, 17а бойынша 18-пәтерлі тұрғын-үй құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 95 898,1 мың теңге.";
10-шы тармақтың 9), 10), 11), 15) тармақшалары алынып тасталсын;
осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес шешімде 1, 5 қосымшалар жаңа редакцияда баяндалсын;

"3) 11 138 тысяч тенге – для направления учащихся в город Астана для посещения ЭКСПО-2017;
5) 266 281 тысяча тенге – на текущий ремонт гравийного покрытия автомобильных дорог районного значения, в том числе:
KTGA– 18 "Благовещенка-Архангелка" Жамбылского района – 199 136 тысяч тенге;
"Подъезд к селу Сабит" Жамбылского района - 56 000 тысяч тенге;
"Подъезд к селу Талпын" Жамбылского района – 11 145 тысяч тенге;
8) 12 856 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников организаций образования;
13) 95 898,1 тысяч тенге – на строительство 18-ти квартирного жилого дома по улице Файзулина, 17а села Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области (без внешних инженерных сетей и благоустройства).";
подпункты 9), 10), 11), 15) пункта 10 исключить;
приложения 1, 5 к решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;

9 853
004
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3 104
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 288
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
339
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10 162
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 532
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
38 559
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
228 225
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 147
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 000
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 700
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
16 447
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5 648
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5 648
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
191 322
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
68 260
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 269
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
12 952
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 180
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
47 871
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10 217
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16 829
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 014
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 130
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

9 853
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3 104
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39 288
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
339
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 162
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 532
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
38 559
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
228 225
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 147
005
Государственная адресная социальная помощь
2 000
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 700
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
16 447
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 648
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 648
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
191 322
002
Программа занятости
68 260
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 269
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
12 952
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 180
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
47 871
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10 217
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16 829
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28 014
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 130
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)