2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданды мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 4498 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті көрсетілген шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 795 501,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 408 865 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22 759,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 728 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 355 149,2 мың теңге;
2) шығындар – 3 828 219,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 45 930,5 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 54 112,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 182 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 78 648,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 648,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 54 112 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 182 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 32 718,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 20.11.2018 № 27/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес, келесі салық түсімдері есебінен құрастыру арқылы белгіленсін:
ауылдық округтің аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын кірістері бойынша жеке табыс салығын қоспағанда, облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша жеке табыс салығы;
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
мүлкі ауылдық округтің аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салықты қоспағанда, жеке және заңды тұлғалардың, дара кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
жер учаскесі ауылда орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығын қоспағанда, жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
ауылда тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығын қоспағанда, көлік құралдары салығы;
тіркелген салық;
Қазақстан Республикасы аумағында өндірілген бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алым;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
аукциондардан алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке құқықтарды мемлекеттік тіркегені үшін алым;
сыртқы (көрнекі) жарнаманы – аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуіндегі жарнаманы тұрақты орналастыру объектілерінде, ауылдағы үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте орналастырғаны үшін төлемақыны қоспағанда, сыртқы (көрнекі) жарнаманы үй-жайлардың шегінен тыс ашық кеңістікте орналастырғаны үшін төлемақы;
республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж.

О районном бюджете Жамбылского района на 2018 -2020 годы
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 17/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 января 2018 года № 4498.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Жамбылского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2018–2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 795 501,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 408 865 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22 759,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 728 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 355 149,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3 828 219,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 45 930,5 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 54 112,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 182 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 78 648,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 648,8 тысяч тенге:
поступление займов – 54 112 тысяч тенге;
погашение займов – 8 182 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32 718,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20.11.2018 № 27/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом, за исключением индивидуального подоходного налога по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории сельского округа;
социальный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, за исключением налога на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории сельского округа;
земельный налог, за исключением земельного налога на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в селе;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства, за исключением налога на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в селе;
фиксированный налог;
акцизов на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, произведенных на территории Республики Казахстан;
плата за пользование земельными участками;
сборы за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор с аукционов;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы на открытом пространстве за пределами помещений, за исключением платы за размещение наружной (визуальной) рекламы на объектах стационарного размещения рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования районного значения, на открытом пространстве за пределами помещений в селе;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.

3. Аудандық бюджет кірістері келесі салықтық емес түсімдер есебінен құрастыру арқылы белгіленсін:
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер:
аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер;
ауылдық округтердің әкімдері салатын айыппұлдарды, өсімпұлдарды, санкцияларды, өндіріп алуларды қоспағанда, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
аудандық бюджетке түсетін басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Аудандық бюджет түсімдері негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер есебінен құрастыру арқылы белгіленсін:
аудандық бюджеттен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелерге бекітіп берілген мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін ақша;
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы.
5. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте 143 699 мың теңге сомасында облыстық бюджетке трансферттер мыналарға:
жұмыс берушінің міндетті зейнетақы жарналарын енгізу мерзімін 2018 жылдан 2020 жылға ауыстыруға байланысты – 110 334 мың теңге;
жұмыс берушілердің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға байланысты – 33 365 мың теңге ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 18.05.2018 № 21/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Аудандық бюджет түсімдері:
аудандық бюджеттен берілген кредиттерді өтеуден, ауданның коммуналдық меншігінде тұрған мемлекеттің қаржы активтерін сатудан, ауданның жергілікті атқарушы органының қарыздарын өтеуден түсетін түсімдер есебінен құрастырылатыны белгіленсін.
7. Аудандық бюджеттен 2018 жылға арналған ауылдық округ бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 31 033 мың теңге сомасында белгіленсін, соның ішінде:
Благовещенка – 17 185 мың теңге;
Преснов – 13 848 мың теңге.
8. 2018 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 0 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 20.11.2018 № 27/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері ескерілсін, соның ішінде:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне – 16 847 мың теңге;
2) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 11 449 мың теңге, соңын ішінде:

3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходы от коммунальной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета, за исключением штрафов, пеней, санкций, взысканий, налагаемых акимами сельских округов;
другие неналоговые поступления в бюджет района.
4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
плата за продажу права аренды земельных участков.
5. Учесть в районном бюджете трансферты в областной бюджет на 2018 год в сумме 143 699 тысяч тенге, в связи:
с переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работодателя с 2018 года на 2020 год – 110 334 тысячи тенге;
с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование – 33 365 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18.05.2018 № 21/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
6. Установить, что поступления районного бюджета формируются за счет:
поступления от погашения выданных из районного бюджета кредитов, продажи финансовых активов государства, находящихся в коммунальной собственности района, займов местного исполнительного органа.
7. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета бюджетам сельских округов на 2018 год в сумме 31 033 тысячи тенге, в том числе:
Благовещенскому – 17 185 тысяч тенге;
Пресновскому – 13 848 тысяч тенге.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2018 год в сумме 0 тенге.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20.11.2018 № 27/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
9. Учесть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
1) 16 847 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
2) 11 449 тысяч тенге – на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения, в том числе:

ассистенттердің еңбек ақысын төлеуге – 9 929 мың теңге;
консультанттардың еңбек ақысын төлеуге – 1 520 мың теңге;
3) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 5 096,6 мың теңге, соның ішінде:
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 3 258,8 мың теңге;
техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдардың тізбесін кеңейтуге – 1 837,8 мың теңге;
4) еңбек нарығын дамытуға – 37 906,6 мың теңге;
5) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мүғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 2 457 мың теңге;
6) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 5 860 мың теңге;
7) жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаттары есебінен осы бағыт бойынша сомаларды қайтаруға – 113 203 мың теңге;
8) ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге – 12 176 мың теңге.
Ескерту. 9-тармаққа өзгерістер енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 18.05.2018 № 21/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.09.2018 №26/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.11.2018 №27/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
10. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға арналған бюджеттік кредиттер 54 112,5 мың теңгенің сомасында ескерілсін, оның ішінде: республикалық бюджеттен – 54 112 мың теңге, жергілікті бюджеттен – 0,5 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 18.05.2018 № 21/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер ескерілсін, соның ішінде:
1) оқулықтар сатып алу және жеткізуге – 7 071 мың теңге;
2) қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге субсидиялар – 6 862 мың теңге;
3) мобильді оқу орталықтарында оқытуды есепке ала отырып жұмысшы кадрларды еңбек нарығында сұранысқа ие кәсіптер және дағдылар бойынша қысқа мерзімді кәсіптік оқыту – 12 093 мың теңге;
4) энзоотиялық ауруларға қарсы алдын алу іс-шараларын жүргізу –3 318 мың теңге.

9 929 тысячи тенге – на оплату труда ассистентов;
1 520 тысяч тенге – на оплату труда консультантов;
3) 5 096,6 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов Республики Казахстан на 2012-2018 годы, в том числе:
3 258,8 тысяч тенге - на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
1 837,8 тысяч тенге - на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств;
4) 37 906,6 тысяч тенге – на развитие рынка труда;
5) 2 457 тысяч тенге – на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам;
6) 5 860 тысяч тенге – на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;
7) 113 203 тысячи тенге - на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов;
8) 12 176 тысячи тенге - на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 9 с изменениями, внесенными решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18.05.2018 № 21/1 (вводится в действие с 01.01.2018); от 21.09.2018 № 26/1 (вводится в действие с 01.01.2018); от 20.11.2018 № 27/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
10. Учесть в районном бюджете на 2018 год бюджетные кредиты на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 54 112,5 тысяч тенге, в том числе: из республиканского бюджета – 54 112 тысяч тенге, из местного бюджета – 0,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18.05.2018 № 21/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
11. Учесть в районном бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) 7 071 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников;
2) 6 862 тысячи тенге – субсидии на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралман;
3) 12 093 тысяч тенге – на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучения в мобильных центрах;
4) 3 318 тысяч тенге – на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней;

5) білім беру ұйымдарын Интернет желісіне жоғары жылдамдықпен қол жеткізуді қамтамасыз етуге – 2 800 мың теңге;
6) Айымжан, Ұзынкөл ауылдарында шоғырландырылған сумен жабдықтау көзін салуға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге – 9 000 мың теңге;
7) аудан мектептеріне көмір сатып алуға – 8 400 мың теңге;
8) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 4 068 мың теңге.
Ескерту. 11-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 18.05.2018 № 21/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.09.2018 №26/1(01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.11.2018 №27/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
12. 4 қосымшаға сәйкес 2018 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестырына жатпайтыны белгіленсін.
13. 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес 2018-2020 жылдарға арналған Жамбыл ауданының ауылдық округтері бойынша шығындар бекітілсін.
13-1. 2017 жылда республикалық және облыстық бюджеттерінен пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару және 2018 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары есебінен аудандық бюджеттінің шығыстары осы шешімнің 9-қосымшасына сәйкес көзделсін.
Ескерту. Шешім 13-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 18.05.2018 № 21/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13-2. 2017 жылы облыстық бюджеттен дамуға бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомасын олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2018 жылда пайдалану (толық пайдалану) аудандық бюджеттің шығыстарында осы шешімнің 10-қосымшасына сәйкес көзделсін.
Ескерту. Шешім 13-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 18.05.2018 № 21/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. Бюджет қаражаттары есебінен ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардағы денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек қарастырылсын.

5) 2 800 тысяч тенге - на обеспечение организаций образования высокоскоростным доступом к сети Интернет;
6) 9 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство кустового источника водоснабжения в селах Айымжан, Узынколь;
7) 8 400 тысяч тенге – на приобретение угля для школ района;
8) 4 068 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий.
Сноска. Пункт 11 с изменением, внесенным решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18.05.2018 № 21/1 (вводится в действие с 01.01.2018); от 21.09.2018 № 26/1 (вводится в действие с 01.01.2018); от 20.11.2018 № 27/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
12. Утвердить, что в процессе исполнения местного бюджета на 2018 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 4.
13. Утвердить перечень бюджетных программ по сельским округам Жамбылского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно.
13-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2018 года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов неиспользованных (недоиспользованных) в 2017 году, согласно приложению 9 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18.05.2018 № 21/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
13-2. Предусмотреть в расходах районного бюджета использование (доиспользование) в 2018 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из областного бюджета в 2017 году с соблюдением их целевого назначения, согласно приложению 10 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-2 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18.05.2018 № 21/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
14. Предусмотреть социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах за счет бюджетных средств.

15. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкалар бюджет қаражаты есебiнен белгіленсін.
Осы тармақтың әрекеті ветеринария саласында әрекеттерді іске асырушы ветеринарлық пунктердің ветеринарлық мамандарына таратылады.

15. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Действие настоящего пункта распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов осуществляющих действие в области ветеринарии.

16. Бюджеттік сала қызметшілеріне толық көлемде жалақының төленуі қамтамасыз етілсін.
17. 2018 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін аудан бюджетінен трансферттерді бөлу ("Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 195 бұйрығымен бекітілген) 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
18. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл ауданы
мәслихатының кезекті
ХVІІ сессиясының төрағасы Р.Садыков
Жамбыл ауданы
мәслихатының хатшысы Б.Мұсабаев

16. Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
17. Утвердить распределение трансфертов из районного бюджета органам местного самоуправления (утверждены приказом Министерство Финансов Республики Казахстан от 19 марта 2015 года №195 "Об утверждении правил предоставления трансфертов органам местного самоуправления") на 2018 год, согласно приложению 8.
18. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель
ХVII очередной
сессии маслихата
Жамбылского района Р.Садыков
Секретарь маслихата
Жамбылского района Б.Мусабаев
Приложение 1

171 480
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 048
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
10 048
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 183 890
003
Жалпы білім беру
2 135 730
006
Балаларға қосымша білім беру
48 160
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
39 417
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
39 417
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
117 670
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 158
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
3 329
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
43 699
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
362
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
9 221
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
181
023
Әдістемелік жұмыс
8 233
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 157
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
25 330
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
276 822,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
33 247
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
33 247
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13 102
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10 932
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 170
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
230 473,2
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
88 457,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
2 018
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек

171 480
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10 048
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
10 048
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 183 890
003
Общеобразовательное обучение
2 135 730
006
Дополнительное образование для детей
48 160
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
39 417
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
39 417
464
Отдел образования района (города областного значения)
117 670
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 158
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
3 329
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
43 699
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
362
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 221
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
181
023
Методическая работа
8 233
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 157
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25 330
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
276 822,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
33 247
005
Государственная адресная социальная помощь
33 247
464
Отдел образования района (города областного значения)
13 102
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10 932
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 170
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
230 473,2
002
Программа занятости
88 457,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
2 018
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов

11 998
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
923
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52 362
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
33 179
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 482
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
702
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 455
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
10 509,6
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
387
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
47 218,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35 630,5
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
9 000
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
26 629,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11 588
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
4 986
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1 108
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
5 494
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
157 728,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 009
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
15 009
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
50 238
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
50 238
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
19 764
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 181
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
350
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 581
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 652
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1

11 998
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
923
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52 362
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
33 179
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 482
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
702
021
Капитальные расходы государственного органа
2 455
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
10 509,6
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
387
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
47 218,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35 630,5
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
9 000
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
26 629,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11 588
008
Освещение улиц населенных пунктов
4 986
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 108
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
5 494
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
157 728,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 009
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
15 009
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
50 238
003
Поддержка культурно-досуговой работы
50 238
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
19 764
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
11 181
004
Капитальные расходы государственного органа
350
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 581
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 652
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1

2 904
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 157
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
30 274
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
29 422
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
852
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
12 500
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
12 500
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10 443
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 683
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 760
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
21 148
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 860
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
9 288
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
134 409
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19 619
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 619
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
89 522
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 343
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 000
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 605
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 080
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
65 494
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
16 190
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 190
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2 500
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 500
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
9 078
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
9 078
12
Көлiк және коммуникация
24 222
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2 904
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 157
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
30 274
006
Функционирование районных (городских) библиотек
29 422
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
852
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
12 500
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
12 500
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10 443
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 683
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 760
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
21 148
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11 860
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
9 288
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
134 409
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19 619
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19 619
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
89 522
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20 343
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 000
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 605
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 080
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
65 494
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
16 190
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11 190
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 500
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 500
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
9 078
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
9 078
12
Транспорт и коммуникации
24 222
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

6 089,3
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
Жамбыл ауданы мәслихатының № 17/1 шешіміне
10 қосымша
2017 жылы облыстық бюджеттен дамуға бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомасын олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2018 жылда пайдалану (толық пайдалану)
Ескерту. Шешім 10-қосымшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 18.05.2018 № 21/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сома
(мың теңге)
Барлығы
26 629,5
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26 629,5

6 089,3
Приложение 10
к решению маслихата Жамбылского района
от 25 декабря 2017 года № 17/1
Использование (доиспользование) в 2018 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из областного бюджета в 2017 году, с соблюдением их целевого назначения
Сноска. Решение дополнено приложением 10 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18.05.2018 № 21/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
Итого
26 629,5
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
26 629,5

495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26 629,5
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
26 629,5
2017 жылғы 25 желтоқсандағы Жамбыл ауданы мәслихатының № 17/1 шешіміне
11 қосымша
"Аудан әкімінің аппараты" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
Ескерту. Шешім 11-қосымшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 18.05.2018 № 21/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 21.09.2018 №26/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.11.2018 № 27/1 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
мың теңге
Ауылдық округтің атауы
Сомасы, мың теңге
соның ішінде:
Жылыту қазандығын сатып алу және орнату
Ауылдық округ әкімінің аппаратын ұстау
Шатыр жабындысын жөндеуге құрылыстық материал сатып алу
ББС коды

495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 629,5
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
26 629,5
Приложение 11
к решению маслихата Жамбылского района от 25 декабря 2017 года № 17/1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из районного бюджета на 2018 год по администратору бюджетных программ "Аппарат акима района"
Сноска. Решение дополнено приложением 11 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 18.05.2018 № 21/1 (вводится в действие с 01.01.2018); от 21.09.2018 № 26/1 (вводится в действие с 01.01.2018); от 20.11.2018 № 27/1 (вводится в действие с 01.01.2018).
тыс.тенге
Наименование сельского округа
Сумма, тыс.тенге
в том числе:
Приобретение и установка отопительного котла
Содержание аппарата акима сельского округа
Приобретение строительного материала для ремонта кровли крыши
Код ЕБК