Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 07 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 26 сәуірде № 4164 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 26.05.2017 № 10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 4-бабының 5-тармағының 3) тармақшасына, 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, елді мекендердің тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудан әкімінің орынбасары Т.К. Есжанов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2017 жылдың 26 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қызылжар ауданының
әкімі
Б. Жұмабеков

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2017 года № 07. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 апреля 2017 года № 4164. Утратило силу решением акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 26 мая 2017 года № 10
Сноска. Утратило силу решением акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 26.05.2017 № 10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 статьи 4, статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, аким Кызылжарского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области Есжанова Т.К. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 26 апреля 2017 года.
Аким
Кызылжарского района
Б. Жумабеков