"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2017 жылғы 26 мамырдағы № 10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 маусымда № 4217 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 7 шешімінің (2017 жылғы 26 сәуірдегі № 4164 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, Қазақстан Республикасынның нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақлау банкінде 2017 жылғы 27 сәуірде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауданының
әкімі
Б. Жұмабеков

О признании утратившим силу решения акима Кызылжарского района Северо–Казахстанской области от 26 апреля 2017 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Решение акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 26 мая 2017 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 июня 2017 года № 4217
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года аким Кызылжарского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 26 апреля 2017 года № 7 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Кызылжарского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4164, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 27 апреля 2017 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Кызылжарского района
Б. Жумабеков