"2017-2019 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2017 жылғы 8 желтоқсандағы № 21/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 желтоқсанда № 4432 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4004 болып тіркелді, 2017 жылғы 13 қаңтарда "Қызылжар", "Маяк" газеттерінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Қызылжар аудандық бюджет мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 023 533,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 895 855,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 007 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37 278 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 076 393,8 мың теңге;
2) шығындар – 5 104 024,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 98 662 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 122 526 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 864 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 625 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 625 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 180 778 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) – 180 778 мың теңге:
қарыздар түсімі – 122 526 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 48 483 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 106 735 мың теңге.";
13 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2017 года № 21/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 декабря 2017 года № 4432
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 10/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4004, опубликовано 13 января 2017 года в газетах "Қызылжар", "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 023 533,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 895 855,1 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 007 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 37 278 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 076 393,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5 104 024,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 98 662 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 122 526 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 864 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 625 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 625 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 180 778 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 180 778 тысяч тенге:
поступление займов – 122 526 тысяч тенге;
погашение займов – 48 483 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 106 735 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

16 141
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету
жөніндегі қызметтер
16 141
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
131 151,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
108 251,2
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
22 900,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
234 308,8
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
229 054,8
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 750
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
504
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
39 092,8
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 701,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 391,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42 703,3
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 703,3
2
Қорғаныс
22 009
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
22 009
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 331
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
15 378
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын
алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300
4
Бiлiм беру
3 139 308,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
317 500
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
79 173
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
238 327
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 448,2
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
10 448,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 615 281,4
003
Жалпы білім беру
2 564 518,5
006
Балаларға қосымша білім беру

16 141
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
16 141
122
Аппарат акима района (города областного значения)
131 151,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
108 251,2
003
Капитальные расходы государственного органа
22 900,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
234 308,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
229 054,8
022
Капитальные расходы государственного органа
4 750
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
504
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
39 092,8
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная
деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 701,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
35 391,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42 703,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
42 703,3
2
Оборона
22 009
122
Аппарат акима района (города областного значения)
22 009
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 331
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
15 378
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300
4
Образование
3 139 308,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
317 500
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
79 173
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
238 327
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10 448,2
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
10 448,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 615 281,4
003
Общеобразовательное обучение
2 564 518,5
006
Дополнительное образование для детей

50 762,9
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
42 116
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
42 116
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
153 962,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 041
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
60 945,9
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған
баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай
сайынғы ақшалай қаражат төлемі
19 819,7
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13 580
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
42 576
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
269 209,1
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15 432,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
677,4
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3 312,7
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
11 442,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 184,4
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4 436,5
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
1 747,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
247 376,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
80 029,6
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 494,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
875
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
85 865,4
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
12 427,9
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 744,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 526
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
413,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

50 762,9
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
42 116
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
42 116
464
Отдел образования района (города областного значения)
153 962,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 041
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
60 945,9
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
19 819,7
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 580
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
42 576
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
269 209,1
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15 432,2
005
Государственная адресная социальная помощь
677,4
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3 312,7
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
11 442,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 184,4
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 436,5
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
1 747,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
247 376,5
002
Программа занятости
80 029,6
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 494,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
875
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
85 865,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
12 427,9
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 744,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25 526
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
413,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)