Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольское ауылының көшесін қайта атау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольское ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 19 маусымда № 4227 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік–аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармағына сәйкес, 2015 жылдың 14 сәуірдегі облыстық ономастика комиссиясының № 4-1 қорытындысы негізінде және халықтың пікірлерін ескере отырып, Новоникольск ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольское ауылының Революционная көшесі Иван Куренков атындағы көшесіне болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімі Е. Захарова
"КЕЛІСІЛГЕН"
"Қызылжар аудандық
мәдениет және тілдерді
дамыту бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
С. Алдаева
2017 ж. 22 мамыр
"Қызылжар аудандық
сәулет, құрылыс
тұрғын-үй-коммуналдық,
жолаушылар көлігі және
автомобиль жолдары бөлімі"
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Б. Ілиясов
2017 ж. 22 мамыр

О переименовании улицы села Новоникольское Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Новоникольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2017 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 июня 2017 года № 4227
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии от 14 апреля 2015 года № 4-1 и учитывая мнение населения, аким Новоникольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Революционную села Новоникольское Кызылжарского района Северо-Казахстанской области в улицу имени Ивана Куренкова.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Е. Захарова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Кызылжарский районный
отдел культуры и развития
языков"
С. Алдаева
22 мая 2017 г.
Руководитель коммунального
государственного учреждения
"Кызылжарский районный
отдел архитектуры,
строительства,
жилищно-коммунального
хозяйства, пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог"
Б. Ильясов
22 мая 2017 г.