Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 31 қаңтарда № 20 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 ақпанда № 4057 болып тіркелді.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 6-бабы 2-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бегманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі      Е. Сұлтанов
2017 жылғы 31 қаңтар
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жумабаев
ауданы әкімдігінің
2017 жылғы 31 қаңтардағы
№ 20 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы аудандық маңызы бар жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының атауы мен индекстері

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 января 2017 года № 20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 20 февраля 2017 года № 4057.
В соответствии с пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бегманов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Северо-Казахстанской области      Е. Султанов
31 января 2017 года
Приложение
к постановлению акимата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 31 января 2017 года
№ 20
Наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области