Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім беру мекемелеріндегі 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 56 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 наурызда № 4085 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 9 қазандағы № 252 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 09.10.2017 № 252 қаулысымен (бірінші ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім беру мекемелеріндегі 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің орынбасары Г.Ш. Рамазановаға жүктелсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в учреждениях образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 февраля 2017 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 марта 2017 года № 4085. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 9 октября 2017 года № 252
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 09.10.2017 № 252 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в учреждениях образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области Рамазанову Г.Ш.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Бегманов
Қосымша Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 ақпандағы № 56 қаулысымен бекітілген
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім беру мекемелеріндегі 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәжрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (аудан, қала)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Балабақша
Мектеп жанындағы толық күндік шағын-орталық
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталық
Дербес толық күндік шағын-орталықт
Дербес жарты күндік шағын-орталық
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
1
"Қарақоға ауылының "Балапан" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылы, Привокзальная көшесі 3
75
2
"Алтын күн" балабақшасы "Увалиева" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Булаев қаласы, Старо-Лесная көшесі 95
50
3
"Батыр Баян атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Булаев қаласы Сәбит Мұқанов көшесі 34
75
4

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бегманов
Приложение утверждено постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 февраля 2017 года № 56
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в учреждениях образования района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (район, город)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Мини-центр с полным днем пребывания самостоятельный
Мини-центр с неполным днем пребывания самостоятельный
местный бюджет
республиканский бюджет
местный бюджет
республиканский бюджет
местный бюджет
республиканский бюджет
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" села Каракога" село Каракога улица Привокзальная 3, район Магжана Жумабаева
75
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Увалиева" детский сад "Алтын күн", город Булаево улица Старо-Лесная 95, район Магжана Жумабаева
50
3
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Школа - гимназия имени Батыр Баяна" город Булаево улица Сабита Муканова 34
75
4

"№ 2 Булаев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Булаев қаласы Буденный көшесі, 10
25
5
"№ 4 Булаев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Булаев қаласы Комаров көшесі, 16
25
6
"Бастомар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданының Бастомар ауылы 5 көшесі 20 ғимарат
25
7
"Октябрьское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданының Октябрьское ауылы, 2 көшесі 4 ғимарат
15
8
"Конюхово негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданының Конюхово ауылы, Центральная көшесі 25
20
9
"Қызыл Қазақстан орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданының Құралай ауылы, Центральная көшесі 29
15
10
"Лебяжье орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданының Лебяжье ауылы, Школьная көшесі 8
25
11
"Майбалық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Майбалық ауылы, Степная көшесі 10А
20
12
"Пролетарка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Пролетарка ауылы, 2 көшесі 1 ғимарат
25
13
"Сартомар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Сарытомар ауылы, Школьная көшесі 13
15
14
"Совет орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Советское ауылы, Октябрьская көшесі 21
50
15
"Чистов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Чистов ауылы, Школьная көшесі 1
25
16
"Хлебороб негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Хлеборобное ауылы, Мир көшесі 12
20
17
"Беняш орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Беняш ауылы, 2 көшесі 27 ғимарат
10
18
"Колос орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Новотроицкое ауылы, Центральная көшесі 34
15
19
"Веселовка орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Веселовка ауылы, 3 көшесі 12 ғимарат
10
20
"Ганькин орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Ганькин ауылы, 6 көшесі 6А ғимараты
25
21
"Дүйсеке бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Дүйсеке ауылы, 1 көшесі 18 ғимарат
10
22

мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Булаевская средняя школа № 2" город Булаево улица Буденного 10
25
5
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Булаевская средняя школа № 4" город Булаево улица Комарова 16
25
6
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Бастомарская средняя школа"село Бастомар улица 5 здание 20 района Магжана Жумабаева
25
7
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Октябрьская средняя школа" село Октябрьское, улица 2 здание 4, район Магжана Жумабаева
15
8
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Конюховская основная школа" село Конюхово, улица Центральная 25, район Магжан Жумабаева
20
9
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Красно-Казахстанская неполная средняя школа" село Куралай, улица Центральная 29, район Магжана Жумабаева
15
10
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Лебяжинская средняя школа" село Лебяжье, улица Школьная 8, район Магжана Жумабаева
25
11
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Майбалыкская средняя школа" село Майбалык, улица Степная 10А, район Магжана Жумабаева
20
12
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Пролетарская средняя школа" село
Пролетарка, улица 2 здание 1, район Магжана Жумабаева
25
13
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Сартомарская средняя школа" село Сартомар, улица Школьная 13, район Магжана Жумабаева
15
14
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Советская средняя школа" село Советское, улица Октябрьская 21 район Магжана Жумабаева
50
15
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Чистовская средняя школа" село Чистовское улица Школьная 1
25
16
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Хлеборобская основная школа" село Хлеборобное, улица Мира 12, район Магжана Жумабаева
20
17
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Беняшская неполная средняя школа" село Бинаш, улица 2 здание 27, район Магжана Жумабаева
10
18
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Колосовская неполная средняя школа" село Новотроицкое, улица Центральная 34, район Магжана Жумабаева
15
19
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Веселовская неполная средняя школа" село Веселовка, улица 3 здание 12, район Магжана Жумабаева
10
20
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Ганькинская неполная средняя школа" село Ганькино, улица 6 здание 6А, район Магжана Жумабаева
25
21
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Дюсекенская начальная школа" село Дюсеке, улица 1 здание 18, район Магжан Жумабаева
10
22

"Новый Быт бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Новый Быт ауылы, 1 көшесі 10 ғимарат
10
23
"Придорожное орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Придорожное ауылы, Школьная көшесі 33
10
24
"Рощин бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Рощино ауылы, 3 көшесі, ғимарат 2
10
25
"Хлебороб орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Хлебороб ауылы, 3 көшесі 1 ғимарат
20
26
"Чистян орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Чистое ауылы, Школьная көшесі8
10
27
"Еңбекші-Қазақ орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Сұлышоқ ауылы, 1 көшесі 23 ғимарат
10
28
"Еремеевка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Еремеевка ауылы, 1 көшесі 13 ғимарат
10
29
"Куломзин бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Куломзин ауылы, 2 көшесі 20 ғимарат
10
30
"Образец бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Образец ауылы, Школьная көшесі 3
10
31
"Пулеметовка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Пулеметовка ауылы, Центральная көшесі 16
10
32
"Булаев қаласының "Балдәурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекемесі, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы Алтынсарин көшесі 23
115
33
"Возвышенка ауылының "Бөбек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекемесі, Мағжан Жұмабаев ауданы, Возвышенка ауылы Жұмабаев көшесі 30
75
34
"Таманское ауылының "Колосок" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекемесі, Мағжан Жұмабаев ауданы, Таманское ауылы Садовая көшесі 11
25
35
"Александровка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Александровка ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі 2А
25
36
"Золотая Нива орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Золотая Нива ауылы, Школьная көшесі 10
25
37
"Қарағанды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Қарағанды ауылы Школьная көшесі 1
28
38
"Медвежка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Медвежка ауылы Школьная көшесі 19
28
39
"Молодежное орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежное ауылы, Мир көшесі 3
25
40
"Молодогвардейск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодогвардейское ауылы, Школьная көшесі 2
25
41
"Надежка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Надежка ауылы, Ново-Лесная көшесі 1Б
26
42
"Октябрьское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы шағын-орталық, Мағжан Жұмабаев ауданы, Октябрьское ауылы, 2 көшесі 4 ғимарат
25
43

мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Ново-Бытовская начальная школа"село Новый Быт, улица 1 здание 10, район Магжана Жумабаева
10
23
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Придорожная неполная средняя школа" село Придорожное, улица Школьная 33, район Магжана Жумабаева
20
24
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Рощинская начальная школа" село Рощино, улица 3 здание 2, район Магжана Жумабаева
10
25
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Хлеборобовская неполная средняя школа" село Хлебороб, улица 3 здание 1, район Магжана Жумабаева
20
26
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Чистянская неполная средняя школа" село Чистое, улица Школьная 8, район Магжана Жумабаева
10
27
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Енбекши-Казахская неполная средняя школа"село Сулышок, улица 1 здание 23, район Магжана Жумабаева
10
28
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Еремеевская начальная школа" село Еремеевка, улица 1 здание 13, район Магжана Жумабаева
10
29
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Куломзинская начальная школа" село Куломзино, улица 2 здание 20, район Магжана Жумабаева
10
30
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Образцовская начальная школа" село Образец, улица Школьная 3, район Магжана Жумабаева
10
31
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Пулеметовская начальная школа" село Пулеметовка, улица Центральная 16, район Магжана Жумабаева
10
32
Государственное
коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдаурен" города Булаево" город Булаево улица Алтынсарина 23, район Магжана Жумабаева
115
33
Государственное
коммунальное казенное предприятие"Ясли-сад "Бөбек"села Возвышенка" села Возвышенка улица Жумабаева 30, район Магжана Жумабаева
75
34
Государственное
коммунальное казенное предприятие"Ясли-сад "Колосок" села Таманское" селоТаманское улица Садовая 11, район Магжана Жумабаева
25
35
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Александровская основная школа", село Александровка, улица Шокана Уалиханова 2А, район Магжана Жумабаева
25
36
Мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Золотонивская средняя школа", село Золотая Нива улица Школьная 10
25
37
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Карагандинская средняя школа" село Карагандинское улица Школьная 1, район Магжана Жумабаева
28
38
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Медвежинская средняя школа" селаМедвежка улица Школьная 19, район Магжана Жумабаева
28
39
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Молодежная неполная средняя школа"
село Молодежное, улица Мира 3, район Магжана Жумабаева
25
40
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Молодогвардейская средняя школа" село Молодогвардейское, улица Школьная 2, район Магжана Жумабаева
25
41
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Надеждинская средняя школа" село Надежка, улица Ново-Лесная 1Б, район Магжана Жумабаева
26
42
мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Октябрьская
средняя школа" село Октябрьское, улица 2
здание 4, район Магжана Жумабаева
25
43