Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 11-9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 11 шілдеде № 4250 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 11-бабының 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағы 13) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:

Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 июня 2017 года № 11-9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2017 года № 4250
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:

1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының ауылдық елді мекендерінің жер учаскелері үшін төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессииясының төрағасы Л. Симбирцева
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы Т. Әбілмәжінов

1. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки сельских населенных пунктов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области Л. Симбирцева
Секретарь маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области Т. Абильмажинов

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 2 маусымдағы № 11-9 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының елді мекендерінің жер учаскелері үшін базалық төлемақының базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
р/с№
Елді мекеннің атауы
Функционалдық аймағына қатысты коэффициент:
Тұрғын үй аймағы
Әлеуметтік аймақ
Коммерциялық аймақ
Басқа аймақ
Авангард ауылдық округі
1
Полтавка ауылы

Приложение к решению маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 2 июня 2017 года № 11-9
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование населенного пункта
Коэффициент, относительно функциональных зон:
Жилищная зона
Социальная зона
Коммерческая зона
Иная зона
Авангардский сельский округ
1
село Полтавка