Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 15-13 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 4480 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 564,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 700,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 864,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 564,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 29.11.2018 № 24-7 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған ауылдық округ бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне сәйкес мынадай салық түсімдері есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
Возвышен ауылдық округінің аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын кірістері бойынша жеке табыс салығы;
мүлкі Возвышен ауылдық округінің аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер учаскесі Возвышен ауылдық округінде орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;
Возвышен ауылдық округінде тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы.

О бюджете Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 15-13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 января 2018 года № 4480.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 564,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 700,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 864,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 564,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 29.11.2018 № 24-7 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить, что доходы бюджета сельского округа на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории Возвышенского сельского округа;
налог на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории Возвышенского сельского округа;
земельный налог на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в Возвышенском сельском округе;
налог на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в Возвышенском сельском округе.

3. 2018 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде облыстық бюджеттен округ бюджетіне берілетін субвенция көлемі 18 864 мың теңге сомасында көзделгендігі ескерілсін.
3-1. Возвышен ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен Возвышенка ауылындағы кентішілік автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 16.08.2018 № 20-9 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2018 жылы бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақының толық көлемде төленуі қамтамасыз етілсін.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы
А. ТалкачҰв
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Әбілмәжінов

3. Учесть, что в бюджете сельского округа на 2018 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет округа в сумме 18 864 тысячи тенге.
3-1. Учесть в бюджете Возвышенского сельского округа на 2018 год поступление целевых текущих трансфертов из районного (города областного значения) бюджета на текущий ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог села Возвышенка.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16.08.2018 № 20-9 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Обеспечить в 2018 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
А. ТалкачҰв
Секретарь маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Т. Абильмажинов

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 15-13 шешіміне № 1 қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышен ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 29.11.2018 № 24-7 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы мың теңге
І. Кірістер

Приложение № 1 к решению маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 15-13
Бюджет Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 29.11.2018 № 24-7 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма тысяч тенге
I. Доходы