Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 15-15 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 4487 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 237 130,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 45 787,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 191 343,0 мың теңге;
2) шығындар – 237 130,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 29.11.2018 № 24-9 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 жылға арналған қала бюджетінің кірістері Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне сәйкес мынадай салық түсімдері есебінен қалыптастырылатыны белгіленсін:
Булаев қаласының аумағында тіркелген жеке тұлғалардың төлем көзінен салық салынбайтын кірістері бойынша жеке табыс салығы;
мүлкі Булаев қаласының аумағында орналасқан жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
жер учаскесі Булаев қаласында орналасқан жеке және заңды тұлғалардан алынатын, елдi мекендер жерлерiне салынатын жер салығы;
Булаев қаласында тіркелген жеке және заңды тұлғалардан алынатын көлік құралдары салығы.
3. 2018 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен қала бюджетіне берілетін субвенция көлемі 34 743 мың теңге сомасында көзделгендігі ескерілсін.

О бюджете города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 15-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2018 года № 4487.
В соответствии со статьями 9-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2018-2020 годы согласно приложению 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 237 130,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 45 787,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 191 343,0 тысячи тенге;
2) затраты – 237 130,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 29.11.2018 № 24-9 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Установить, что доходы бюджета города на 2018 год формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог по доходам, не облагаемым у источника выплаты, физических лиц, зарегистрированных на территории города Булаево;
налог на имущество физических лиц, имущество которых находится на территории города Булаево;
земельный налог на земли населенных пунктов с физических и юридических лиц, земельный участок которых находится в городе Булаево;
налог на транспортные средства с физических и юридических лиц, зарегистрированных в городе Булаево.
3. Учесть, что в бюджете города на 2018 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет города в сумме 34 743 тысячи тенге.

3-1. Булаев қаласының 2018 жылға арналған бюджетінде аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін:
1) стелланы реконструкциялауға;
2) 5 бірлік автобус аялдамасын сатып алуға;
3) жарықдиодтық жарықшамдар сатып алуға;
4) жолдар мен жаяужолдарды ағымдағы жөндеуге.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 16.08.2018 № 20-11 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2018 жылы бюджеттік сала қызметкерлеріне жалақының толық көлемде төленуі қамтамасыз етілсін.
5. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы
А. ТалкачҰв
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы
Т. Әбілмәжінов

3-1. Учесть в бюджете города Булаево на 2018 год поступление целевых текущих трансфертов из районного (города областного значения) бюджета:
1) на реконструкцию стеллы;
2) на приобретение 5 единиц автобусных остановок;
3) на приобретение светодиодных светильников;
4) на текущий ремонт дорог и тротуаров.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16.08.2018 № 20-11 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Обеспечить в 2018 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
маслихата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
А. ТалкачҰв
Секретарь маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
Т. Абильмажинов

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 15-15 шешіміне № 1 қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданы Булаев қаласының 2018 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 29.11.2018 № 24-9 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы мың теңге
І. Кірістер
237 130,0
1
Салықтық түсімдер

Приложение № 1 к решению маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2017 года № 15-15
Бюджет города Булаево района Магжана Жумабаева на 2018 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 29.11.2018 № 24-9 (вводится в действие с 01.01.2018).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма тысяч тенге
I. Доходы
237 130,0
1
Налоговые поступления