2017 жылы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 ақпандағы № 46 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 7 наурызда № 4081 болып тіркелді
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 7-тармағына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығымен бекітілген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына және пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13898 тіркелген), Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2017 год
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 21 февраля 2017 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 марта 2017 года № 4081
В соответствии подпунктом 7) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Правилами квотирования рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, утвержденными Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" от 26 мая 2016 года № 412 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін ұйымдық-құқықтық нысандары мен меншік нысандарына қарамастан, 2017 жылға Мамлют ауданының ұйымдардағы қызметшілердің тізімдік санының бір пайызы мөлшерінде қосымшаға сәйкес жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің орынбасары А.К. Рамазановаға жүктелсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере одного процента от списочной численности работников организаций Мамлютского района на 2017 год, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области Рамазанову А.К.

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 21 ақпандағы № 46 қаулысына қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізімі
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота үлесі
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (адам)
"СоВА" фермерлік шаруа қожалығы
4
1%
1
"Беккель А.А." жеке кәсіпкер
20
1%
1

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Бекшенов
Приложение к постановлению акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области № 46 от 21 февраля 2017 года
Список организаций с установленной квотой рабочих мест для трудоустройства граждан из числа лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты (чел)
Фермерское хозяйство "СоВА"
4
1%
1
Индивидуальный предприниматель
"Беккель А.А."
20
1%
1