"2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2017 жылғы 6 наурыздағы № 13/6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 4114 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнің 106 және 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3994 тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтардағы "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда" аудандық газеттерінде жарияланған) № 11/2 шешіміне келесі өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 1, 2 және сәйкесінше 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған аудандық бюджеті, келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2696515 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 438014 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 29472 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен – 20427 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2208602 мың теңге;
2) шығындар – 2738495,9мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7512,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13614,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6102 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 3000 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 3000 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын (профициті) – -52493,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 52493,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 13614мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6102 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 44981,4 мың теңге.";
8 тармақта:
2) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
"2) 16200 мың теңге – ЭКСПО-2017 қатысуға Астана қаласына оқушыларды бағыттауға;";
келесі мазмұндағы 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11) тармақшаларымен толықтырылсын:
"5) 8715 мың теңге – оқулықтарды сатып алуға және жеткізуге;
6) 1650 мың теңге – компьютер паркін жаңартуға;
7) 1455 мың теңге – білім объектілерін террористік тұрғыда қорғауды ұйымдастыру;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 11/2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 6 марта 2017 года № 13/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 марта 2017 года № 4114
В соответствии со статьей 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 11/2 "О районном бюджете на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3994, опубликовано 13 января 2017 года в районных газетах "Солтүстік жұлдызы", "Знамя труда") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы –2696515 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 438014 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29472 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20427 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 2208602 тысяч тенге;
2) затраты – 2738495,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7512,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13614,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6102 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 3000 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 52493,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 52493,4 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 13614 тысяч тенге;
погашение займов – 6102 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 44981,4 тысяч тенге.";
в пункте 8:
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"2) 16200 тысяч тенге - для направления учащихся в город Астана для посещения ЭКСПО-2017;";
дополнить подпунктами 5), 6), 7), 8), 9), 10), 11) следующего содержания:
"5) 8715 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников;
6) 1650 тысяч тенге - на обновление компьютерного парка;
7) 1455 тысяч тенге –организация антитеррористической защиты объектов образования;

8) 10000 мың теңге – стадионды жөндеу;
9) 81 мың теңге – мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдардың орналасқан жерлерінде жол белгілері мен нұсқауларды;
10) 3000 мың теңге – (аудандық ветеринария бөлімдері үшін стационарлық модульді ветеринариялық пункттер сатып алу) заңды тұлғалардың жарғы капиталын қалыптастыруға және арттыруға;
11) 19845 мың теңге – білім ұйымдарының терезелерін ауыстыруға.";
12 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
"12. 2017 жылға арналған мұқтаж азаматтардың бөлек санаттарына әлеуметтік көмекті көрсету түрлері бойынша шығындар сомасы 8994,7 мың теңгеде 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
келесі мазмұндағы 13-1 тармағымен толықтырылсын:
"13-1. 2017 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан, бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары бюджеттік бағдарламалар бойынша сомасы 44981,4 мың теңгеде 10 қосымшаға сәйкес бағытталсын.".
Нұсқалған шешімнің 1, 4, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Нұсқалған шешім осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес 10 қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледi.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Д.Могунова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы
мәслихатының хатшысы
Р. Нұрмұқанова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттiк мекемесi
басшысы
А. Биктимиров

8) 10000 тысяч тенге – ремонт стадиона;
9) 81 тысяч тенге – установка дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
10) 3000 тысяча тенге – на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц (приобретение стационарных модульных ветеринарных пунктов для районных отделов ветеринарии);
11) 19845 тысяч тенге – на замену окон организаций образования.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Учесть расходы по видам социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан на 2017 год в сумме 8994,7 тысяч тенге, согласно приложению 8.";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Направить свободные остатки бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2017 года в сумме 44981,4 тысяч тенге на расходы по бюджетным программам, согласно приложению 10.".
Приложения 1, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
Указанное решение дополнить приложением 10, согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
сессии маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Д.Могунова
Секретарь маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Нурмуканова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области"
А.Биктимиров

8176
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
521
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8143
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
27989
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
184030,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12966
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2500
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4922
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5544
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14515
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13515
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
1000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
156387,7
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
52727
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
8994,7
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
556
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
37418
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
10656
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
16395
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28804
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
350
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
272
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
215
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
162
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
162
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
27755,5
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
0

8176
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
521
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8143
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
27989
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
184030,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12966
005
Государственная адресная социальная помощь
2500
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4922
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5544
464
Отдел образования района (города областного значения)
14515
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13515
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
1000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
156387,7
002
Программа занятости
52727
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
8994,7
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
556
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37418
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10656
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
16395
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28804
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
350
021
Капитальные расходы государственного органа
272
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
215
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
162
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
162
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
27755,5
464
Отдел образования района (города областного значения)
0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0

Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 6 наурыздағы № 13/6 шешіміне 2 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/2 шешіміне 4 қосымша
2017 жылға аудандық маңызды қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің бюджеттік бағдарламалар тізімі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сома, мың теңге
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер

Приложение 2 к решению маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 6 марта 2017 года № 13/6
Приложение 4 к решению маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 11/2
Перечень бюджетных программ города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2017 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма, тысяч тенге
01
Государственные услуги общего характера